Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo - Goszczyn 2019

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Rok 2019

W dniu 18 maja 2019 r. na obiektach sportowych przy PSP w Goszczynie odbył się Ogólnopolski  Turniej w Ringo. Turniej zorganizował Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn we współpracy z Polskim Towarzystwem Ringo. Zawody zaliczane są do ogólnopolskiego rankingu ringowców.

W turnieju uczestniczyło 12 Klubów, zawodnicy rywalizowali w 7 kategoriach indywidualnych  (żak, żaczka, młodzik, młodziczka, kadet, kadetka, otwarta mężczyzn) oraz 4 kategoriach drużynowych (dwójki dziewcząt do lat 13 i 16,  dwójki chłopców do lat 13 i 16).

Najlepsi ringowcy otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz upominki rzeczowe. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy sportowej postawy i wielkiego ducha walki, i zapraszamy do startu w kolejnych Turniejach Ogólnopolskich w jubileuszowym roku ringo.

Organizator zawodów UKS Goszczyn serdecznie dziękuje wolontariuszom za pomoc w sędziowaniu, organizacji i obsłudze zawodów  bez Was nie byłoby tak świetnych zawodów!

L.p  Oficjalne wyniki Ogólnopolskiego Turnieju w Ringo Goszczyn, 18 maja 2019 r. Miejsce
  Kategoria żaczki  
1 Daria Zaborowska - UKS „Błękitni” Olkowice 1
2 Osińska Iga – UKS Goszczyn 2
3 Jenczyk Barbara - KS „Olimpia” Miłki 3
4 Gawot Maja – UKS Goszczyn 4
5 Rogalska Agata - UKS „Błękitni” Olkowice 5
6 Jackowska Julia - UKS „Błękitni” Olkowice 6
7 Fatek Natalia – UKS Goszczyn 7
     
  Kategoria żak  
1 Komorowski Jakub– UKS Goszczyn 1
2 Fatek Adam – UKS Goszczyn 2
3 Grzywacz Marcel – DKS Wisznia Mała 3
4 Budyta Mateusz - UKS „Błękitni” Olkowice 4
5 Jarosz Marcel – UKS „Błękitni” Olkowice 5
6 Trzaska Kacper - UKS „Błękitni” Olkowice 6
7 Trzaska Krystian - UKS „Błękitni” Olkowice 7\8
8 Pucek Krzysztof - UKS „Błękitni” Olkowice 7\8
9 Wierzbicki Mateusz - UKS Goszczyn 9\10
10 Rat Jakub – KS „Olimpia” Miłki 9\10
     
  Kategoria młodziczki  
1 Anna Szporko – UKS „Olimpia” Miłki 1
2 Wiktoria Metelska - UKS Goszczyn 2
3 Zaborowska Lena – UKS „Błękitni” Olkowice 3
4 Julia Grzegorzewska - UKS Goszczyn 4
5 Ślusarczyk Weronika – UKS „Błękitni” Olkowice 5
6 Dudek Wiktoria – UKS „Błękitni” Olkowice 6
7 Sieradzan Wiktoria – UKS „Błękitni” Olkowice 7\8
8 Gromek Kornelia – KTR 7\8
9 Rumińska Oliwia - UKS Tygrys Łęg Starościński 9\12
10 Maja Zawadzka - UKS Goszczyn 9\12
11 Krzysztyniak Maja – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 9\12
12 Kobak Oliwia - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 9\12
13 Wiktoria Piwowarska -  UKS Goszczyn 13\16
14 Pianka Emilia – UKS Tygrys Łęg Starościński 13\16
15 Nasiadka Paula – KTR 13\16
16 Kurpiewska Wiktoria – UKS Tygrys Łęg Starościński 13\16
17 Weronika Wierzbicka - UKS Goszczyn 17\19
18 Rumińska Weronika – UKS Tygrys Łęg Starościński 17\19
19 Laskowska Julia – KTR 17\19
     
  Kategoria młodzik  
1 Wojnar Adrian- MUKS Podkarpacie Jedlicze 1
2 Kruczek Matteo - MUKS Podkarpacie Jedlicze 2
3 Okrój Michał – UKS „Błękitni” Olkowice 3
4 Prusarczyk Mateusz - KTR 4
5 Zdzięba Szymon – MUKS Podkarpacie Jedlicze 5
6 Sobociński Miłosz – UKS „Błękitni” Olkowice 6
7 Prokopowicz Dawid – UKS „Błękitni” Olkowice 7\8
8 Pawelczyk Wiktor – KTR 7\8
9 Pęśko Adam – UKS Goszczyn 9\10
10 Okrój Mateusz – UKS „Błękitni” Olkowice 9\10
11 Bil Bartosz - MUKS Podkarpacie Jedlicze 11\12
12 Grabarczyk Marek – UKS Goszczyn 11\12
     
  Kategoria Kadetki  
1 Martyna Kot – UKS Goszczyn 1
2 Amelia Sendek – UKS Goszczyn 2
3 Aleksandra Jenczyk – UKS „Olimpia” Miłki 3
4 Martyna Rydzewska – UKS „Olimpia” Miłki 4
5 Dominika Radecka - UKS Goszczyn 5
6 Katarzyna Rybak – DKS Wisznia Mała 6
7 Maja Kwiecień – Dolnośląska Akademia Ringo 7\8
8 Pędzich Kinga – KTR 7\8
9 Gabriela Dziemanowicz – UKS „Olimpia” Miłki 9\10
10 Głowacka Oliwia - KTR 9\10
     
  Kategoria Kadet  
1 Duszak Przemysław – KTR 1
2 Grzelak Dawid – UKS „Olimpia” Miłki 2
3 Kulej Wiktor – UKS „Błękitni” Olkowice 3
4 Cieślak Bartłomiej  - WTR 4
5 Krawczyk Wojciech – WTR 5
6 Stępień Hubert - UKS Goszczyn 6
7 Kacper Trzaska – UKS Goszczyn 7\8
8 Barański Piotr - UKS „Błękitni” Olkowice 7\8
9 Dudek Filip – UKS „Błękitni” Olkowice 9\12
10 Trzaska Jakub – UKS „Błękitni” Olkowice 9\12
11 Trzaska Bartłomiej – UKS „Błękitni” Olkowice 9\12
12 Różycki Wojciech – WTR 9\12
13 Kornafel Karol – UKS „Błękitni” Olkowice 17\18
14 Łapicki Jan – UKS Tygrys Łęg Starościński 17\18
15 Michał Szcześniak – UKS Goszczyn 13\16
16 Parzych Fabian – KTR 13\16
17 Orzoł Damian – KTR 13\16
18 Podkański Ksawery - WTR 13\16
     
  Kategoria Junior  
1 Dawid Mruk – UKS Goszczyn 1
2 Bartłomiej Szporko – KS „Olimpia” Miłki 2
     
  Kategoria Juniorka  
1 Wangryn Monika- UKS Mogielnica 1
     
  Kategoria otwarta mężczyzn  
1 Hubert Komorowski – UKS Goszczyn 1
2 Dominik Trawczyński-UKS Mogielnica 2
3 Dawid Mruk – UKS Goszczyn 3
4 Bartłomiej Szporko – KS „Olimpia” Miłki 4
     
  Kategoria dwójki dziewcząt do lat 13  
1 Zaborowska Lena, Ślusarczyk Weronika - UKS Błękitni Olkowice 1
2 Dudek Wiktoria, Sieradzan Wiktoria - UKS Błękitni Olkowice 2
3 Grzegorzewska Julia, Metelska Weronika- UKS Goszczyn 3
4 Krzysztyniak Maja, Kobak Oliwia - MUKS Podkarpacie Jedlicze 4
5 Zawadzka Maja, Piwowarska Wiktoria – UKS Goszczyn 5
6 Nasiadka Paula, Gromek Kornelia – KTR 6
7 Rumińska Weronika, Kurpiewska Wiktoria – Łęg Starościński 7
     
  Kategoria dwójki dziewcząt do lat 16  
1 Kot Martyna, Sendek Amelia – UKS Goszczyn 1
2 Jenczyk Aleksandra, Dziemanowicz Gabriela - KS „Olimpia” Miłki 2
3 Rybak Katarzyna, Kwiecień Maja – DKS Ringo Wisznia Mała 3
4 Szporko Anna, Rydzewska Martyna - KS „Olimpia” Miłki 4
5 Pędzich Kinga, Głowacka Oliwia – KTR 5
6 Radecka Dominika, Wyleżyńska Natalia – UKS Goszczyn 6
     
  Kategoria dwójki chłopców do lat 13  
1 Wojnar Adrian, Kruczek Matteo - MUKS Podkarpacie Jedlicze 1
2 Pawelczyk Wiktor, Prusarczyk Mateusz – KTR „Jantar” 2
3 Okrój Mateusz, Okrój Michał - UKS Błękitni Olkowice 3
4 Fatek Adam, Jarosz Jakub – UKS Goszczyn 4
5 Grabarczyk Marek, Komorowski Bartosz – UKS Goszczyn 5
6 Bil Bartosz, Zdzierba Szymon - MUKS Podkarpacie Jedlicze 6
7 Prokopowicz Dawid, Wątora Damian - UKS Błękitni Olkowice 7
8 Sobociński Miłosz, Jarosz Marcel - UKS Błękitni Olkowice 8
     
  Kategoria dwójki chłopców do lat 16  
1  Kulej Wiktor, Traska Jakub - UKS Błękitni Olkowice 1
2 Podkański Ksawery, Krawczyk Wojciech – WTR 2
3 Duszak Przemysław, Parzych Fabian – KTR 3
4 Cieślak Bartłomiej, Różycki Wojciech – WTR 4
5 Szcześniak Michał, Stępień Hubert – UKS Goszczyn 5
6 Orzoł Jakub, Kępicki Jan – KTR 6
7 Barański Piotr, Dudek Filip - UKS Błękitni Olkowice 7
8 Trzaska Bartłomiej, Kornafel Karol - UKS Błękitni Olkowice 8