Ringo - Wydarzenia w roku 2017

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Rok 2017

W dniu 11 listopada 2017 r., młodzieżowa reprezentacja Polskiego Towarzystwa Ringo startowała w XVI Międzynarodowym Turnieju w Ringo, który rozegrano w Mińsku na Białorusi. Zawody rozgrywano w trzech kategoriach dwójkowych, gry indywidualne rozgrywano w kategorii otwartej . W końcówce sezonu nasze dziewczęta zaprezentowały wyśmienitą formę zwyciężając w swoich kategoriach.

Skład naszej reprezentacji: Monika Wangryn, Martyna Kot, Gabriela Romejko, Marta Lejman, Martyna Rydzewska, Bartłomiej Szporko, Konrad Komorowski, Dawid Mruk.

Po raz piąty w Straży pod Ralskiem – Czechy, rozegrano V Międzynarodowy Turniej w Ringo (V turniej Vydří w Straz pod Ralskem) – 18 listopada 2017 r. W zawodach rywalizowało około 250 ringowców z Czech i Polski. Polskę reprezentowały kluby: UKS „Olimpia Miłki”, Dolnośląska Akademia Ringo z Kryniczna i Wiszni Małej oraz ringowcy z Legnicy i Krakowa.

Po całym dniu zmagań w kategorii trójek mieszanych do lat 12, zwyciężyła drożyna z  UKS „Olimpia Miłki” na II, III i IV uplasowały się drużyny z Dolnośląskiej Akademii Ringo. W kategorii do lat 16 pierwsze dwa miejsca wywalczyły drużyny z Miłek. W kategorii otwartej zwyciężyła drużyna z Legnicy.

XIX Integracyjne Mistrzostwa Zabrza w Ringo pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Zabrze Małgorzaty Mańki – Szulik odbyły się 26 października 2017 r. w zabrzańskiej hali MOSiR.

Organizatorem Mistrzostw było Stowarzyszenie „Nasza szkoła – nasz dom” działające przy Szkole Podstawowej nr 40 Specjalnej w Zabrzu.

W dniu 23 września w Krynicznie rozegrano po raz pierwszy Ogólnopolski Turniej w Ringo. Organizatorem zawodów było Dolnośląskie Towarzystwo Ringo i Uczniowski Klub Sportowy "Kryniczno" w Krynicznie. Impreza zgromadziła wielu miłośników gry w ringo i aktywności na świeżym powietrzu, deszczowa pogoda zmusiła organizatorów do zmiany planów i zawody rozgrywano na sali sportowej przy szkole w Krynicznie. Nad technicznym przygotowaniem i sprawnym przebiegiem turnieju czuwała Pani Dorota Olbryt.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki, zaś zwycięzcy poszczególnych kategorii medale i puchary.

Ogólnopolski Turniej w Ringo "Warszawska Syrenka" rozegrano 16 września 2017 r. w Warszawie na Bemowie. Zawody zorganizowane przez Warszawskie Towarzystwo Ringo były doskonałą okazją do rywalizacji o punkty do rankingu ogólnopolskiego ringowców.

Zapraszamy do startu w kolejnych edycjach ogólnopolskich turniejów!

Kilkuset prawników zamieniło togi na stroje sportowe, a sądowe sale na boisko i rywalizowali w kilkudziesięciu konkurencjach. Jedną z konkurencji było ringo.

Ogólnopolska Spartakiada Prawników organizowana jest już po raz 28, ale pierwszy raz odbywa się w Lublinie. Turniej w ringo rozegrano 16 września na hali sportowej UMCS w Lublinie.