Oficjalne wyniki
XXXVIII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ringo
Słupsk, 19-20 czerwca 2010 roku
ŻACZKI:
1.Rojek Izabela – Słupskie Towarzystwo Ringo
2. Nadolska Natalia – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
3. Skórzewska Martyna – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
ŻACY:
1. Urbańczyk Kacper – W-MTR w Bartoszycach
2. BrzeskI Kacper – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
3. Kwiatkowski Dominik– Słupskie Towarzystwo Ringo
MŁODZICZKI:
1. Medwecka Kaja – Legnickie Towarzystwo Ringo
2. Szymczyk Martyna – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
3. Kabacik Kinga – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
MŁODZICY:
1. Błach Piotr – UKS Mogielnica
2. Parzych Jakub – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
3. Brzeski Patryk - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
KADETKI:
1. Kontroniewicz Sylwia – Legnickie Towarzystwo Ringo
2. Wangryn Paulina – UKS Mogielnica
3. Orzołek Marlena – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
KADECI:
1. Pawlak Piotr – W-MTR w Bartoszycach
2. Kowalczyk Mateusz – Warszawskie Towarzystwo Ringo
3. Brzeski Jakub – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
JUNIORKI:
1. Trawczyńska Ada – UKS Mogielnica
2. Kujat Joanna – UKS Mogielnica
3. Latosiak Paulina – UKS Mogielnica
JUNIORZY:
1. Podsiadły Sebastian - Niemcy
2. Piersa Damian – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
3. Tarasiuk Łukasz - Ustka
KATEGORIA OTWARTA KOBIET:
1. Trawczyńska Ada – UKS Mogielnica
2. Kunecka Michalina – Legnickie Towarzystwo Ringo
3. Paszko Adriana – W-MTR w Bartoszycach
KATEGORIA OTWARTA MĘŻCZYN:
1. Teklak Andrzej – UKS Mogielnica
2. Szajek Krzysztof – Legnickie Towarzystwo Ringo
3. Majerski Grzegorz – Krakowskie Towarzystwo Ringo
OLD-BOY:
1. Jóżwik Jan – Legnickie Towarzystwo Ringo,
2.Gil Marek – W-MTR w Bartoszycach
3. Bobryk Andrzej – Warszawskie Towarzystwo Ringo
SENIORKI:
1. Gużlak Beata – Słupskie Towarzystwo Ringo
2. Michalak Wanda – Legnickie Towarzystwo Ringo
3. Medwecka Katarzyna – Legnickie Towarzystwo Ringo
SENIORZY:
1. Wangryn Mariusz – UKS Mogielnica
2. Tarasiuk Jan – Ustka
3. Margol Leszek - Ustka
WETERANI:
1. Flejszar Ryszard – Legnickie Towarzystwo Ringo
2. Wiśniewski Zbigniew – Warszawskie Towarzystwo Ringo
3. Ziółko Jan – Krakowskie Towarzystwo Ringo
DWÓJKI dziewcząt do lat 16:
1. Wangryn Paulina, KONTRONIEWICZ Sylwia – UKS Mogielnica/LTR
2. Orzołek Marlena, SIERNICKA Karolina – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
3. Marzewska Agnieszka, ŻEBROWSKA Magda – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
DWÓJKI chłopców do lat 16:
1. Brzeski Jakub, Pawlak Piotr – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo /W-MTR w Bartoszycach
2. Kowalczyk Mateusz, Przyborowski Piotr – Warszawskie Towarzystwo Ringo
3. Błach Piotr, Janicki Patryk – UKS Mogielnica
DWÓJKI KOBIET:
1. Paszko Ada, Stankiewicz Magdalena – W-MTR w Bartoszycach
2. Trawczyńska Ada, Kunecka Michalina – UKS Mogielnica/ Krakowskie Towarzystwo Ringo
3. Kujat Joanna, Latosiak Paulina – UKS Mogielnica
DWÓJKI MĘŻCZYZN:
1.MajerskI Grzegorz, Szajek Krzysztof – Krakowskie Towarzystwo Ringo/Legnickie Towarzystwo Ringo
2.Teklak Andrzej, Szulda Adrian– UKS Mogielnica/ Legnickie Towarzystwo Ringo
3. Cygal Michał Mikutaniec Daniel – Legnickie Towarzystwo Ringo
TRÓJKI RODZINNE I:
1. Wangryn - o. Mariusz, c. Paulina, s. Paweł – UKS Mogielnica
2. Brzeski - o. Maciej, s. Jakub, s. Patryk – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
3. Dąbkowski - o. Adam, m. Monika, s. Robert – W-MTR w Bartoszycach
TRÓJKI RODZINNE II:
1. Tarasiuk - o. Jan, m. Małgorzata, s. Łukasz - Ustka
2. Ziółko - o. Jan, c. Alicja, z. Daniel - Krakowskie Towarzystwo Ringo
3. Bobryk - o. Jan, m. Helena, s. Andrzej – Warszawskie Towarzystwo Ringo