Polskie Towarzystwo Ringo - XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Kalendarz zawodów

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne
Wtorek, 30 Lipiec 2019, 09:00
Odsłon : 465
Kontakt .

Ringo rozgrywane będzie 30 lipca na Boisku Komendy Portu Wojennego, ul. Rondo Bitwy Pod Oliwą 1, Gdynia     ZOBACZ NA MAPIE

REGULAMIN - klik


Harmonogram

8:30 – rozpoczęcie pracy sekretariatu zawodów,

8:30 – 9:15 – przybycie i weryfikacja zawodników zgłoszonych do zawodów,

9:15 – odprawa przedstawicieli państw,

9:30 –rozpoczęcie konkurencji wg zamieszczonego harmonogramu.

Uwaga! W przypadku większej ilości zgłoszonych dwójek z danego państwa odbędą się preeliminacje w celu wyłonienia 2 dwójek.

 

Harmonogram rozgrywek w ringo – gry indywidualne

Kategoria wiekowa

Godz. rozpoczęcia eliminacji

dziewczęta do 12 lat

od 9.30

chłopcy do 12 lat

od 11.00

dziewczęta 13 - 18 lat

od 9.30

chłopcy 13 - 18 lat

od 9.30

kobiety 19 - 30 lat

od 10.15

mężczyźni 19 - 30 lat

od 10.15

kobiety 31 – 40 lat

od 10.45

mężczyźni 31 - 40 lat

od 10.45

kobiety 41 - 50 lat

od 11.15

mężczyźni 41 - 50 lat

od 11.15

kobiety 51 - 60 lat

od. 12.15

mężczyźni 51 - 60 lat

od 12.15

kobiety 61 +

od  9.30

mężczyźni 61 +

od 11.00

Dwójki mężczyzn i kobiet

bezpośrednio po rozegraniu kategorii indywidualnych

 Sędzia główny: Mariusz Wangryn

Tel: +48 602 778 176

 

XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne "Gdynia 2019"

Lista startowa - Kobiety

L.p.   IMIĘ NAZWISKO KRAJ Rok Lat Kategoria
 
1 1 Nika Sienkiewicz Litwa 2014 5 Do 12 lat
2 2 Ewa Kasparowicz Litwa 2010 9
3 3 Miła Sienkiewicz Litwa 2008 11
4 4 Milena Bernatowicz Litwa 2008 11
5 5 Emilia Kasparowicz Litwa 2007 11
6 6 Agata Hanzel Czechy 2007 11
7 7 Sofija Bezujewskyte Litwa 2007 12
8 8 Aneta Koczan Litwa 2007 12
 
9 1 Iewa Pogorelowa Litwa 2005 14 13-18 lat
10 2 Julija Walukiewicz Litwa 2005 14
11 3 Karolina Jurkiewicziutie Litwa 2005 14
12 4 Walerija Sworobowicz Litwa 2005 14
13 5 Gabriela Bojarin Litwa 2005 14
14 6 Kamila Michalska Czechy 2004 15
15 7 Wiktoria Sinkiewicz Litwa 2004 15
16 8 Paula Szuksztulitie Litwa 2004 15
17 9 Daria Niebrzydowska USA 2004 15
18 10 Wanesa Matulewicz Litwa 2003 16
19 11 Kamile Jakubauskaite Litwa 2003 16
20 12 Wiktoria Augulyte Litwa 2003 16
21 13 Jolanta Subotkowska Litwa 2002 17
22 14 Isabella Karpinska Norwegia 2002 17
23 15 KAROLINA Kotulska-Dziuba Hiszpania 2002 17
24 16 Amelia Ordak Hiszpania 2002 17
25 17 Ksenija Pawlik Litwa 2001 18
26 18 Justyna Kulbaczewskaja Litwa 2001 18
 
27 1 Ewelina Solden Litwa 2000 19 19-30 lat
28 2 NATALIA Oliviera-Duma Hiszpania 1997 21
29 3 Ilona Dacewicz Litwa 1995 24
30 4 Julia Pastenko Białoruś 1992 27
31 5 OLGA Makjenka Białoruś 1990 29
32 6 Jared Olsen Kanada 1990 29
33 7 Michelle Gajewski Kanada 1990 29
 
34 1 ALESIA Gutnik Białoruś 1988 31 31-40 lat
35 2 Olena Semenowa Ukraina 1987 32
36 3 Renata Sienkiewicz Litwa 1986 33
37 4 Aneta Hanzel Czechy 1982 37
38 5 Jelena Gureckiene Litwa 1981 38
39 6 Lizawieta Danik Białoruś 1980 39
40 7 Anastasija Sworobowicz Litwa 1980 39
41 8 Nadzeja Woronowa Białoruś 1979 40
42 9 Oksana Jacura Białoruś 1979 40
43 10 Susana Beatriz Vega Pazmino Wielka Brytania 1979 40
 
44 1 Sonia Koutová Czechy 1978 41 41-50 lat
45 2 Lilija Kasparowicz Litwa 1977 42
46 3 Monika Plata Wielka Brytania 1977 42
47 4 Helena Michalska Czechy 1976 43
48 5 Olga Baranowicz Litwa 1973 46
49 6 Halina Breznenová Czechy 1972 47
50 7 Ewa Kaśko Białoruś 1971 48
51 8 Auszra Bezuyeuskiene Litwa 1971 48
52 9 Renata Joanna Duma Hiszpania 1971 48
53 10 Irina Koczan Litwa 1969 50
54 11 Izabela Sojka Austria 1969 50
55 12 Karin Farna Czechy 1969 50
 
56 1 Alicja Kotulska Dzioba Hiszpania 1968 51 51-60 lat
57 2 Ludmila Rodomazina Ukraina 1968 51
58 3 Helena Siroch Białoruś 1967 52
59 4 Bozena Niebrzydowski USA 1967 52
60 5 Danuta Bibro Austria 1961 58
61 6 Regina Markiewicz Litwa 1960 59
62 7 Julita Karpinska Norwegia 1960 58
63 8 Danuta Gajlewicz - Golab Hiszpania 1960 59
64 9 Astrid Pauli Austria 1960 59
65 10 Ina Dubiacha Białoruś 1959 60
66 11 Halina Pawlukiewicz Białoruś 1959 60
 
67 1 Krystyna Okladnikowa Białoruś 1958 61 61 i więcej
68 2 Wioleta Ostrowska Szwecja 1957 62
69 3 Jadwiga Juniewicz Litwa 1957 62
70 4 Ewa Lis Austria 1956 63
71 5 Anna Chmielowska Austria 1955 64
72 6 Urszula Łukasik-Bogdanowa Bułgaria 1954 65
73 7 Ewa Busz Austria 1954 65
74 8 Anna Zajac Austria 1953 66
75 9 Maria Urbanowicz Białoruś 1950 68
76 10 Anna Urbanowicz Białoruś 1947 72
77 11 Barbara Kosek Austria 1943 75

 

XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne "Gdynia

Lista startowa - Mężczyźni

L.p.   IMIĘ NAZWISKO KRAJ Rok Lat Kategoria
 
1 1 Maksim Sworobowicz Litwa 2013 5 do 12 lat
2 2 Oskar Kout Czechy 2011 7
3 3 Jachym Kout Czechy 2010 9
4 4 Adam Swięcicki Litwa 2009 10
5 5 Osvald Gurecki Litwa 2009 10
 
6 1 Tobiasz Cieslar Czechy 2006 13 13 - 18 lat
7 2 Dominik Swięcicki Litwa 2006 13
8 3 Daniel Buchowski Litwa 2006 13
9 4 Damian Rynkiewicz Litwa 2006 13
10 5 Dewid Piatkonis Litwa 2006 13
11 6 Karol Chmielewski Litwa 2005 14
12 7 Nikolaj Stankiawicius Litwa 2005 14
13 8 Kristian Karpinski Norwegia 2004 15
14 9 Maciej Breznen Czechy 2003 16
15 10 OLEG ŻYCINIEC Białoruś 2001 18
16 11 Adam Breznen Czechy 2001 18
17 12 Jakub Michalski Czechy 2001 18
 
18 1 Cristian Oliveira Duma Hiszpania 1999 20 19-30 lat
19 2 Sylwester Baranowicz Litwa 1998 21
20 3 Arnold Lepiochin Litwa 1997 22
21 4 Radosław Aleksandrow Litwa 1996 23
22 5 Karol Pacyna Litwa 1994 25
23 6 Radoslaw Kempa Austria 1993 26
24 7 Ryszard Marek Czechy 1992 27
25 8 Rusłan Gołoduchin Białoruś 1990 29
26 9 A.J. Wales Kanada 1990 29
 
27 1 Artur Wasiukiewicz Litwa 1988 31 31-40 lat
28 2 Michal Broda Czechy 1988 31
29 3 Edward Kożuchowski Litwa 1987 31
30 4 Tomasz Bejnarowicz Łotwa 1986 33
31 5 Witold Rybicki Czechy 1984 34
32 6 Andrej Makowiesow Białoruś 1983 35
33 7 Darjus Gurecki Litwa 1984 35
34 8 Maciej Szewczyk Czechy 1983 36
35 9 Aleksy Kadacz Białoruś 1982 37
36 10 Andrzej Dziedziewicz Białoruś 1980 38
37 11 Siarhej Życiniec Białoruś 1980 39
38 12 Rusłan Grześ Białoruś 1980 39
39 13 Tomas Kout Czechy 1979 40
 
40 1 Bogdan Monkiewicz Litwa 1977 42 41-50 lat
41 2 Mark Sworobowicz Litwa 1977 42
42 3 Wiktor Machnacz Białoruś 1976 43
43 4 Aleksandr Kasparowicz Litwa 1976 43
44 5 Adam Michalski Czechy 1976 43
45 6 Krzysztof Pankowski Wielka Brytania 1974 45
46 7 Jerzy Czupreta Białoruś 1974 45
47 8 Dzmitry Bezuyeuski Litwa 1974 45
48 9 Adam Kurzawa Kanada 1974 45
49 10 Antoni Swięcicki Litwa 1971 48
50 11 Marek Breznen Czechy 1971 48
51 12 Henryk Hanzel Czechy 1970 49
52 13 Andrzej Gryniuk Białoruś 1970 49
53 14 Waldemar Szumski Litwa 1969 50
 
54 1 Walerij Koczan Litwa 1968 51 51-60 lat
55 2 Genadij Baranowicz Litwa 1965 54
56 3 Henryk Sojka Austria 1964 55
57 4 Andrzej Wojciech Kempa Austria 1962 57
58 5 Andrzej Więckiewicz Litwa 1962 57
59 6 Władimir Dubrowskij Litwa 1962 57
60 7 Emil Józef Dyrcz Austria 1962 57
61 8 Tadeusz Farny Czechy 1962 57
62 9 Jacek Bibro Austria 1961 58
63 10 Jerzy Bejnarowicz Łotwa 1960 58
64 11 Roman Szewczyk Czechy 1959 60
 
65 1 Jan Bigaszyński Białoruś 1956 62 61-70 lat
66 2 Henryk Danusiewicz Łotwa 1957 62
67 3 Stanisław Dubiacha Białoruś 1956 62
68 4 Roman Tucin Białoruś 1954 65
69 5 Zdzislaw Kaczor Austria 1954 65
70 6 Raymond Bartodziej Kanada 1953 65
71 7 Wacław Gawrus Białoruś 1951 67
 
72 1 Janusz Pauli Austria 1948 71 71 i więcej
73 2 Mečislav Borusevič Litwa 1947 71
74 3 Leszek Paluch Austria 1946 73
75 4 Antoni Markiewicz Niemcy 1944 75
76 5 Piotr Ostrowski Szwecja 1944 75
Miejsce Boisko Komendy Portu Wojennego, ul. Rondo Bitwy Pod Oliwą 1, Gdynia
.