Ringo - XIV Międzynarodowy Turniej w Ringo w Mińsku

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

W dniach 7 – 8 listopada w Mińsku na Białorusi rozgrywano XIV Międzynarodowy Turniej w Ringo. W zawodach rywalizowały ringowcy z Białorusi, Rosii, Kenii i nasza dziewięcioosobowa reprezentacja w składzie: Monika Wangryn, Emilia Szarek, Emilia Osmałek, Andrzej Teklak, Marek Gil, Hubert Komorowski, Ziółkowski Patryk, Osypowycz Andrzej, Mariusz Wangryn.

W pierwszym dniu rozgrywano single i dwójki w kategorii open. Wśród mężczyzn zwyciężył Andrzej Teklak, drugie i trzecie miejsce zajęli Białorusini: Wiaczesław Chuduk i Igor Schurko. W kobiecej rywalizacji zwyciężały Białorusinki, pierwsza była Natalia Kutasova, druga - Anna Yatsevich, trzecia - Tatyana Denisova.

W dwójkach kobiet na pierwszym stopniu podium stanęły Inna Wilczyńsk i Natalia Kutasowai, na drugim Tatyana Denisova i Agata Raková z Białorusi, na trzecim miejscu białorusko-rosyjska para Alexandra Spirin i Tatiana Sizeva.

W dwójkach mężczyzn niespodziewanie zwyciężyli Andrei Konon i Michaił Zhebrovich (Białoruś) przed Pawłem i Wiaczesław Chudukami (Białoruś)  trzecie miejsce zajęli reprezentanci Polski Andrzej Teklak i Hubert Komorowski.

W niedzielę, 8 listopada rywalizowali kadeci i juniorzy w kategoriach dwójkowych.  Monika Wangryn z Emilią Szarek zajęły drugie miejsce w kategorii juniorek ulegając nieznaczni (13:15) białoruskiej parze Anna Yatsevich, Nadia Mutz.

Pierwszy dzień

Drugi dzień