Ringo - 43. Mistrzostwa Polski w Ringo, Kraków 2015 r.

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

cura 5 mg prezzo in farmacia in Italia varia all'interno della seguente gamma (il costo medio di 1 compressa è mostrato): Cialis 10 mg prezzo in farmacia italiana Per la maggior parte degli uomini che usano questo trattamento per la prima volta, la dose di 10 mg sarà il punto di partenza. Prendi Cialis 10 mg almeno 30 minuti prima di fare sesso.

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

43. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo rozegrano w Krakowie na stadionie KS Bronowianka 27 czerwca 2015 roku. Zawody zgromadziły czołówkę ringowców z czołowych ośrodków gry w ringo z Polski i reprezentację Białorusi, Czech, Słowacji i Niemiec.
Rywalizacja toczyła się w 18 kategoriach gier indywidualnych, w 4 kategoriach deblowych oraz w grach trójkowych dzieci do lat 13. Ringowcy do południa rywalizowali w grach indywidualnych po południu rozgrywano gry deblowe. Mistrzostwa były trudnym i selektywnym sprawdzianem dla zawodników.

Organizatorzy zawodów Polskie Towarzystwo Ringo i Parafialny Klub Sportowy "Jadwiga" w Krakowie składają gratulacje dla mistrzów,  medalistów oraz dla wszystkich uczestników Mistrzostw. Ogromne podziękowania dla obsługi technicznej, biura zawodów, sędziów i wolontariuszy.

Zawody dofinansowano z środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

 Oficjalne wyniki (finałowe szóstki)

 

Kategoria żaczka

1

Filipowicz Aleksandra

MUKS Podkarpacie Jedlicze

2

Jastrzębska Ewelina

UKS Mogielnica

3

Trybus Aleksandra

MUKS Podkarpacie Jedlicze

4

Kęsek Anna

PKS Jadwiga Kraków

5

Sendek Amelia

UKS Goszczyn

6

Falińska Hanna

UKS Kryniczno

 

Kategoria żak

1

Faliński Kacper

UKS Kryniczno

2

Bogińczuk Sebastian

UKS Kryniczno

3

Sienkiewicz Antoni

W-MTR

4

Wiewiór Michał

UKS Goszczyn

5

Sanak Karol

PKS Jadwiga Kraków

6

Stachnik Jakub

GOKiS  Biały   Kościół

 

Kategoria młodziczka

1

Gromek Amelia

LUKS „Nasiadki”

2

Kot Martyna

UKS Goszczyn

3

Kaliszewska Kamila

LUKS „Nasiadki”

4

Patrycja Ziętek

UKS Kryniczno

5

Galińska Małgorzata

UKS Kryniczno

6

Kęsek Gabriela

PKS Jadwiga Kraków

 

Kategoria młodzik

1

Stępień Bartłomiej

UKS Goszczyn

2

Polak Grzegorz

PKS Jadwiga Kraków

3

Staroń Szymon

UKS Kryniczno

4

Biskup Jakub

MUKS Jedlicze

5

Dąbrowski Kacper

UKS Mogielnica

6

Duszak Przemysław

LUKS „Nasiadki”

 

Kategoria kadetka

1

Biskup Jagoda

MUKS Jedlicze

2

Pędzich Izabela

KTR Jantar

3

Gładysz Katarzyna

MUKS Jedlicze

4

Szymczyk Sandra

KTR Jantar

5

Wangryn Monika

UKS Mogielnica

6

Rzepka Oliwia

UKS Goszczyn

 

Kategoria kadet

1

Urbańczyk Kacper

W-MTR

2

Brzeski Kacper

KTR „Jantar”

3

Zhyhalkovich Mikalai

Białoruś

4

Sirodzki Adam

WTR

5

Stańczyk Mateusz

UKS Goszczyn

6

Mocek Gabryś

PKS Jadwiga Kraków

 

Kategoria juniorka

1

Dzianisava Tatsiana

Białoruś

2

Rewers Magdalena

PKS "Jadwiga" Kraków

3

Bril Oliwia

MUKS Jedlicze

4

Kot Adrianna

UKS Mogielnica

5

Pasterczyk Paula  

MUKS Jedlicze

6

Słoniewska Natalia

Słupsk

 

Kategoria junior

1

Surgiewicz Konrad

KTR Jantar

2

Brzeski Patryk

KTR Jantar

3

Błach Piotr

UKS Mogielnica

4

Bloch Bartłomiej

KTR Jantar

5

Wangryn Paweł

UKS Mogielnica

6

Cabała Michał

PKS Jadwiga Kraków

 

Kategoria otwarta kobiet

1

Trawczyńska Ada

UKS Mogielnica

2

Kaja Dukaczewska

WTR

3

Wangryn Paulina

UKS Mogielnica

4

Handzel Wioletta

GOKiS  Biały   Kościół

5

Wangryn Anna

UKS Mogielnica

6

Vilchynskaya Ina

Belarus

 

Kategoria otwarta mężczyzn

1

Trawczyński Dominik

UKS Mogielnica

2

Teklak Andrzej

UKS Mogielnica

3

Godlewski Cezary

WTR

4

Chuduk Pavel

Belarus

5

Cygal Michał

PKS "Jadwiga" Kraków

6

Yaruta Igor

Belarus

 

Kategoria amazonki

1

Kłopotowska Agnieszka

WTR

2

Mikutaniec Patrycja

WTR

3

Miodek Aneta

PKS "Jadwiga" Kraków

4

Plata-Cygal Paulina

PKS "Jadwiga" Kraków

 

Kategoria oldboy

1

Bobryk Andrzej

WTR

2

Motylewski Paweł

WTR

3

Janek Miroslav

Słowacja

4

Chlpek Radoslav

Słowacja

5

Pabis Adam

PKS "Jadwiga" Kraków

 

Kategoria seniorki

1

Godlewska Alicja

WTR

2

Polak Marta

PKS "Jadwiga" Kraków

3

Kowacowa Zuzanna

Słowacja

4

Sendek Lidia

UKS Goszczyn

5

Rubin Izabela

WTR

 

 Kategoria senior

1

Gil Marek

W-MTR

2

Koltun Ivan

Belarus

3

Šturcel Ivan

Słowacja

4

Bosak Wojciech

PKS "Jadwiga" Kraków

5

Kęsek Piotr

PKS "Jadwiga" Kraków

6

Lechowicz Paweł

PKS "Jadwiga" Kraków

 

 Kategoria wetaranki I

1

Michalak Wanda

LTR

2

Gajda Małgorzata

WTR

3

Smilgin-Kamińska Sylwia

KTR

4

Rabczyńska Małgorzata

GOKiS  Biały   Kościół

5

Tracz Dorota

GOKiS  Biały   Kościół

6

Płachta Monika

Kraków

 

Kategoria wetaranki II

1

SroczyńskaMaria

GOKiS  Biały   Kościół

2

Lechowicz-Szczurek Ewa

PKS Jadwiga Kraków

3

Helena Bobryk

WTR

4

Kabat Zofia

PKS Jadwiga Kraków

 

Kategoria weteran I

1

Flejszar   Ryszard          

LTR

2

Dukaczewski Mirosław

WTR

3

Ziółko Jan

PKS "Jadwiga" Kraków

4

Stolarkiewicz Janusz

W-MTR

 

Kategoria weteran II

1

Józef Krakowiak

WTR

2

Kolanowski Władysław

LTR

3

Osak Andrzej

Słupsk

4

Jan Bobryk

WTR

5

Janusz Siejko

Gliwice

6

Stasch Antoni

PTR

 

 Kategoria trójki szkolne do lat 13

1

Mazur Jakub, Staroń Szymon, Ziętek Patrycja

UKS Kryniczno

2

Kot Martyna,  Stępień   Bartłomiej, Trzaska Kacper

UKS Goszczyn

3

Gromek Amelia, Kaliszewska Kamila, Duszak Przemysław

KTR

 

Kategoria  dwójki dziewcząt do lat 16

1

Kopeć Sylwia, Szymczyk Sandra

KTR Jantar

2

Pędzich Izabela, Duszak Kamila

KTR Jantar

3

Biskup Jagoda, Gładysz Katarzyna

MUKS Jedlicze

 

Dwójki chłopców do lat 16

1

Urbańczyk Kacper, Ziółkowski Patryk

W-MTR

2

Brzeski Kacper, Pliszka Piotr

KTR „Jantar”

3

Mruk Dawid, Stańczyk Mateusz

UKS Goszczyn

 

 Kategoria Dwójki Kobiet

1

Trawczyńska Ada, Wangryn Anna

UKS Mogielnica

2

Wangryn Paulina, Dukaczewska Kaja

UKS Mogielnica, WTR

3

Vilchynskaya Ina, Dzianisava Tatsiana

Białoruś

 

Kategoria Dwójki mężczyzn

1

Błach Mateusz, Błach Piotr

UKS Mogielnica

2

Mikutaniec Daniel, Mikutaniec Sebastian

LTR, WTR

3

Godlewski Cezary, Trawczyński Domnik

WTR / UKS Mogielnica