Polskie Towarzystwo Ringo - XII Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

XII Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego w RingoXII Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego, rozegrano w dniu 31 sierpnia w Warszawie na stadionie WAT. Rozgrywki memoriałowe toczyły się w 14 indywidualnych kategoriach wiekowych i 4 drużynowych.  Turniej zgromadził najlepszych ringowców z Polski i Białorusi, niektórzy najstarsi uczestnicy którzy rywalizowali na boiskach ringo z Włodzimierzem Strzyżewskim dawno przekroczyli 70 lat, prezentowali świetna formę sportową i zapał do gry.

Wyniki

Kategoria żaczki

  1. Emilia Rąbkowska – UKS „Błękitni” Olkowice
  2. Amelia Gromek – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Oliwia Orzechowska - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Kategoria żak

  1. Piotr Maj – W-MTR Bartoszyce
  2. Bartosz Klekot – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
  3. Marcel Grzywnowicz - W-MTR Bartoszyce

Kategoria młodziczka

  1. Jagoda Biskup – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
  2. Izabela Pędzich – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Monika Wangryn – UKS Mogielnica

Kategoria młodzik

  1. Kacper Urbańczyk – W-MTR Bartoszyce
  2. Kacper Brzeski – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Kacper Gęsiak - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

Kategoria kadetki

  1. Magdalena Rewers – PKS „Jadwiga” Kraków
  2. Oliwia Bril – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
  3. Paula Pasterczyk – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

Kategoria kadet

  1. Piotr Błach – UKS Mogielnica
  2. Paweł Wangryn – UKS Mogielnica
  3. Patryk Brzeski – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Kategoria juniorki

  1. Paulina Wangryn - UKS Mogielnica
  2. Karolina Siernicka –
  3. Ada Kot - UKS Mogielnica

Kategoria junior

  1. Mateusz Kowalczyk – Warszawskie Towarzystwo Ringo
  2. Piotr Pawlak – W-MTR Bartoszyce
  3. Dawid Kosztowny - Warszawskie Towarzystwo Ringo

Kategoria otwarta kobiet

  1. Michalina Kunecka – Legnica
  2. Adriana Paszko – W-MTR Bartoszyce
  3. Ada Trawczyńska - UKS Mogielnica

Kategoria otwarta mężczyzn

  1. Pavel Chuduk – Białoruś
  2. Andrzej Teklak – UKS Mogielnica
  3. Dominik Trawczyński – UKS Mogielnica

Kategoria oldboy

  1. Marek Gil – W-MTR Bartoszyce
  2. Adam Cieślak – Warszawskie Towarzystwo Ringo
  3. Ivan Koltun – Białoruś

Kategoria weteranki

  1. Wanda Michalak – Wrocław
  2. Sylwia Smilgin-Kamińska - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Helena Bobryk - Warszawskie Towarzystwo Ringo

Kategoria weteran I

  1. Ryszard Flejszar – Legnica
  2. Janusz Stolarkiewicz – W-MTR Bartoszyce
  3. Mirosław Kwiatkowski – Słupsk

Kategoria weteran II

  1. Jan Steć – Słupsk
  2. Józef Krakowiak – Warszawskie Towarzystwo Ringo
  3. Włodzimierz Starosta - Warszawskie Towarzystwo Ringo

Kategoria trójki mieszane do lat 13

  1. Angelika Kalinowska, Katarzyna Rogalska, Michał Grochowski - UKS „Błękitni” Olkowice
  2. Magdalena Siedlecka, Weronika Mirkowska, Dawid Kalinowski - UKS „Błękitni” Olkowice
  3. Izabela Pędzich, Sandra Szymczyk, Adam Piątkowski - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Kategoria dwójki dziewcząt do lat 16

  1. Katarzyna Gładysz, Jagoda Biskup - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
  2. Oliwia Bril, Paula Pasterczyk - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
  3. Sylwia Kopeć, Lidia Kamińska - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Kategoria dwójki chłopców do lat 16

  1. Piotr Błach, Paweł Wangryn – UKS Mogielnica
  2. Yauheni Smorshchok, Artem Herasimovich – Białoruś
  3. Konrad Wnęk, Gabriel Mocek -  PKS „Jadwiga” Kraków

Kategoria dwójki mieszane

  1. Anna Wangryn, Krzysztof Szajek – UKS Mogielnica/Legnica
  2. Ada Trawczyńska, Michał Suszczyński – UKS Mogielnica/ Warszawskie Towarzystwo Ringo
  3. Magdalena Rewers, Grzegorz Majerski - PKS „Jadwiga” Kraków

 {besps}stories/galeria/2013/memorial{/besps}