Polskie Towarzystwo Ringo - XVI Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Kielce 2013

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

XVI Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Kielce 2013W dniach 3-10 sierpnia w Kielcach rozgrywane są XVI Światowe Letnie Igrzyska Polonijne, po raz kolejny ringo znalazło się w programie Igrzysk i cieszy się dużą popularnością wśród uczestników, o medale walczyło 178 zawodniczek i zawodników.

Turniej rozegrano w 14 kategoriach indywidualnych i 2 kategoriach trójek rodzinnych w dniu 5 sierpnia (poniedziałek), na Stadionie Miejskim, ul. Ściegiennego 8 (boisko boczne), od godz. 10.00 – 18.00.

 Ringo na Igrzyskach Polonijnych w Kielcach. O medale walczyło aż 178 osób ! (video, zdjęcia)

 

Medaliści XVI Światowych Letnich Igrzysk Polonijnych

w Ringo

 

Kategoria młodzik (chłopcy do lat 13)  
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Pasz Sebastian  Czechy
2 Śpiewak Sebastian  Wielka Brytania
3 Belew Dawid  Bułgaria
     
Kategoria Kadetki (dziewczęta do lat 16)  
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Skarina Dorota Litwa
2 Lach Victoria  Kanada
3 Smugala Viktoria Czechy
     
     
Kategoria Kadet (chłopcy do lat 16)  
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Baranowicz Sylwester  Litwa
2 Pasz Piotr  Czechy
3 Stasenko Bogdan Ukraina
     
     
Kategoria Junior (chłopcy do lat 19)  
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Lipus Jakub Czechy
2 Karazo Tomasz Litwa
3 Gotowiecki Jerzy  Litwa
     
     
Kategoria Juniorki (dziewczęta do lat 19)  
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Bogdewicz Renata Litwa
2 Mrozkowa Monika Czechy
3 Kulmacz Claudia USA
     
     
Kategoria Otwarta mężczyzn   
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Dziedziewicz Andrzej  Białoruś
2 Waśkiewicz Artur  Litwa
3 Dobrzyński Ernest  Litwa
     
     
Kategoria Otwarta kobiet  
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Baranowicz Greta Litwa
2 Więckiewicz Ewelina Litwa
3 Grossu Elena Mołdawia
     
     
Kategoria Oldboy  
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Sienkiewicz Zbigniew Litwa
2 Gryniok Andrzej Białoruś
3 Stasenko Wolodymyr Ukraina
     
     
Kategoria seniorki  
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Skarina Jadwiga Litwa
2 Mrozkowa Renata Czechy
3 Nadynowa Tatiana Ukraina
     
     
Kategoria seniorzy   
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Więckiewicz Andrzej Litwa
2 Baranowicz Henryk Litwa
3 Dubrowski Wladimir Litwa
     
     
Kategoria Weteran I  
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Sochacki Henryk Kanada
2 Jurkaitys Borys Litwa
3 Lukiewicz Włodzimierz Białoruś
     
     
Kategoria Weteranki I  
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Gailewicz-Gołąb Danuta Hiszpania
2 Lach Beata Kanada
3 Stasenko Lidia Ukraina
     
     
Kategoria Weteranki II  
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Brandin Elisabeh Szwecja
2 Bogdanowa Urszula Bułgaria
3 Borg Irena Szwecja
     
     
Kategoria Weterani II  
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Stasch Antoni Niemcy
2 Błażewicz Stanisław  Litwa
3 Grygajtis Tadeusz Hiszpania
     
     
Kategoria Trójki rodzinne II (dzieci powyżej lat 16)
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Baranowicz Henryk, Sylwester, Greta Litwa
2 Mrozek Adam, Monika, Renata Czechy
3 Svystun Wladimir, Igor, Irena Ukraina
     
     
Kategoria Trójki rodzinne I (dzieci do lat 16)  
     
Miejsce Nazwisko i Imię/ Nazwa drużyny Kraj
1 Hanzel Henryk, Karin, Tomasz Czechy
2 Skarina Jadwiga, Dorota, Mirosław Litwa
3 Pasz Piotr, Piotr, Sebastian Czechy

 {besps}stories/galeria/2013/16slip_kielce{/besps}