Polskie Towarzystwo Ringo - VII Ogólnopolski Turniej w Ringo „Kurpiowski Jantar”

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Ringo_szafarczyskaPonad 150 zawodników rywalizowało  w VII Ogólnopolskim Turnieju w Ringo ”Kurpiowski Jantar” który rozegrano w sobotę, 8 czerwca, na boisku LZS w Szarafczyskach. W zawodach wzięła udział czołówka ringowców z Polski i zawodnicy Kurpiowskiego Towarzystwo Ringo.

Piękna słoneczna pogoda  w doskonałej obsadzie sportowej sprzyjała rywalizacji w walce o punkty do rankingu ogólnopolskiego ringowców, turniej był również doskonałą okazją do szlifowania formy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Ringo.

 Oficjalne wyniki VII Ogólnopolskiego Turnieju w Ringo „Kurpiowski Jantar” odbywający się pod hasłem „Granie bez barier

Kategorie indywidualne:

 Żak:

  1. Piotr Maj – Warmińsko - Mazurskie Towarzystwo Ringo (Bartoszyce)
  2. Cezary Kowalczyk - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)
  3. Michał Subczyński - ULKS „Dąbrowiaki”- Dąbrówka

Żaczka:

  1. Amelia Gromek- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
  2. Anna Nalewajk - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)
  3. Kaja Laćkowska- ULKS „Olcha” Olszewka

 Młodzik:

  1. Dawid Siernicki - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
  2. Adam Piątkowski - ULKS „Olcha” Olszewka
  3. Janusz Marzewski - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)

Młodziczka:

  1. Izabela Pędzich - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
  2. Monika Wangryn - UKS Mogielnica
  3. Iwona Traczewska - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)

Kadetka:

  1. Karolina Złotucha - Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo (Bartoszyce)
  2. Zuzanna Leszczyńska - Warszawskie Towarzystwo Ringo
  3. Kamila Urbańska - Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo (Bartoszyce)

Kadet:

  1. Paweł Wangryn- UKS Mogielnica
  2. Patryk Brzeski - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)
  3. Konrad Surgiewicz- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)

Juniorka:

  1. Paulina Wangryn - UKS Mogielnica
  2. Marlena Orzołek - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
  3. Agnieszka Marzewska - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)

Junior:

  1. Mateusz Kowalczyk- Warszawskie Towarzystwo Ringo
  2. Bartosz Majchrowski - UKS Mogielnica
  3. Jakub Brzeski -  Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)

 Kategorie drużynowe:

Trójki mieszane do lat 10:

1.Sebastian Kamiński/ Amelia Gromek/ Przemysław Duszak- KTR „Jantar”(Nasiadki)

2.Kacper Dąbrowski/ Marcel Grzywnowicz/ Martyna Kot- Mogielnica/Bartoszyce/UKS Goszczyn

3.Cezary Kowalczyk/ Ksawery Tkacz/ Anna Nalewajk- KTR „Jantar”(Lelis)

 Trójki mieszane do lat 13:

1.Dawid Siernicki/ Izabela Pędzich/ Piotr Kamiński - KTR „Jantar” (Nasiadki)

2.Jolanta Traczewska/ Damian Szymczyk/ Iwona Traczewska - KTR „Jantar” (Nasiadki)

3.Monika Wangryn/ Dominika Andryka/ Jakub Martyniak - UKS Mogielnica

Dwójki szkolne chłopców do lat 16:

1.Patryk Brzeski/ Konrad Surgiewicz- KTR „Jantar” (Lelis)

2.Paweł Wangryn/ Hubert Komorowski - UKS Mogielnica/ UKS Goszczyn

3.Wiktor Puławski/ Bartek Bloch - KTR „Jantar” (Lelis/ Nasiadki)

 Dwójki szkolne dziewcząt do lat 16:

1.Karolina Złotucha/ Kamila Urbańska - W-MTR Bartoszyce

2.Zuzanna Leszczyńska/ Patrycja Roszczyk - WTR Warszawa

3.Klaudia Orzołek/ Lidia Kamińska - KTR „Jantar” Lelis

 

Turniej towarzyszący: tytuł „Najwspanialszy Ringowiec” zdobyli:

  • Pędzich Dominik - Nasiadki
  • Puławski Jakub - Dąbrówka
  • Patryk Kosek - Dąbrówka
  • Grochowski Mateusz - Łęg Starościński
  • Łępicki Krzysztof - Łęg Starościński
  • Łępicka Małgorzata - Łęg Starościński
  • Łępicki Emanuel - Łęg Starościński
  • Łępicka Izabela - Łęg Starościński

{besps}stories/galeria/2013/szafarczyska_2013{/besps}