Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo ”Kurpiowski Jantar”

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Ogólnopolski Turniej w Ringo ”Kurpiowski Jantar” edycję jesienną rozegrano w Szafarczyskach w dniu 15 września 212 r. W zawodach uczestniczyli ringowcy ze szkół powiatu ostrołęckiego oraz reprezentacje klubów zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Ringo.

Rozegrano osiem kategorii indywidualnych oraz pięć drużynowych.

Turniej dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz środków Starostwa Powiatowego.

OFICJALNE WYNIKI VI OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU W RINGO „KURPIOWSKI JANTAR” SZAFARCZYSKA 15 WRZEŚNIA 2012 ROKU.

Kategoria: Żak

1. Bałdyga Dawid- ULKS „Wiktoria” Zalas

2. Maj Piotr- Warmińsko- Mazurskie Towarzystwo Ringo

3. Mamiński Kacper- ULKS „Białobielki” Białobiel

 Kategoria: Żaczka

1. Kobus Katarzyna- ULKS „Wiktoria” Zalas

2. Siernicka Aleksandra- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

3. Gromek Amelia - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Kategoria: Młodzik

1. Puławski Wiktor- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

2. Urbańczyk Kacper- Warmińsko- Mazurskie Towarzystwo Ringo

3. Brzeski Kacper- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Kategoria: Młodziczka

1. Orzołek Klaudia- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

2. Gładysz Katarzyna- MUKS Jedlicze Podkarpacie

3. Kowalczyk Izabela- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Kategoria: Kadet

1. Błach Piotr- UKS Mogielnica

2. Wangryn Paweł- UKS Mogielnica

3. Brzeski Patryk- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Kategoria: Kadetka

1. Grala Ania- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

2. Szymczyk Martyna- ULKS „Przedmieście” Łęg Przedmiejski

3. Złotucha Karolina- Warmińsko- Mazurskie Towarzystwo Ringo

Kategoria: Junior

1. Piersa Damian - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

2. Patryk Janicki - UKS Mogielnica

3. Piotr Pawlak - Warmińsko- Mazurskie Towarzystwo Ringo

Kategoria: Juniorka

1. Wangryn Paulina- UKS Mogielnica

2. Siernicka Karolina- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

3. Orzołek Marlena- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Kategoria: Trójki mieszane do lat 10

1. Maj Piotr- Warmińsko- Mazurskie Towarzystwo Ringo

    Tkacz Ksawery- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

    Kowalczyk Julita- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

2. Mamiński Kacper- ULKS „Białobielki” Białobiel

    Kur Mikołaj- ULKS „Białobielki” Białobiel

    Piersa Oliwia- ULKS „Białobielki” Białobiel

3. Bałdyga Dawid- ULKS „Wiktoria” Zalas

    Kobus Katarzyna- ULKS „Wiktoria” Zalas

    Krawczyk Albert- ULKS „Wiktoria” Zalas

Kategoria: Trójki mieszane do lat 13

1. Gładysz Katarzyna- MUKS Jedlicze Podkarpacie

    Biskup Jagoda- MUKS Jedlicze Podkarpacie

    Urbańczyk Kacper- Warmińsko- Mazurskie Towarzystwo Ringo

2. Brzeski Kacper- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

    Orzołek Klaudia- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

    Puławski Wiktor- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

3. Pędzich Izabela- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

    Wangryn Monika- UKS Mogielnica

    Krygowska Natalia- MUKS Jedlicze Podkarpacie

Kategoria: Dwójki szkolne chłopców do lat 16

1. Błach Piotr- UKS Mogielnica

    Wangryn Paweł- UKS Mogielnica

2.  Surgiewicz Konrad- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

    Bloch Bartek- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

3. Brzeski Patryk- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

    Piersa Hubert- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Kategoria: Dwójki szkolne dziewcząt do lat 16

1. Bril Oliwia- MUKS Jedlicze Podkarpacie

    Pasterczyk Paulina- MUKS Jedlicze Podkarpacie

2. Złotucha Karolina- Warmińsko- Mazurskie Towarzystwo Ringo

    Urbańska Kamila- Warmińsko- Mazurskie Towarzystwo Ringo

3. Kabacik Kinga- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

    Szymczyk Martyna- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Kategoria: Dwójki mieszane do lat 19

1. Pawlak Piotr- Warmińsko- Mazurskie Towarzystwo Ringo

   Grala Anna- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

2. Janicki Patryk- UKS Mogielnica

    Wangryn Paulina- UKS Mogielnica

3. Brzeski Jakub- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

    Orzołek Marlena- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

 Kurpiowski Jantar dla najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała ANNA GRALA z Kurpiowskiego Towarzystwa Ringo oraz Piotr Błach z UKS Mogielnica.