Polskie Towarzystwo Ringo - X Memoriał im. Wł. Strzyżewskiego, XVIII Międzynarodowego Turniej "Warsa i Sawy"

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wydarzenia w roku 2011

X Memoriał im. Wł. Strzyżewskiego, XVIII Międzynarodowego Turniej "Warsa i Sawy" rozgrywano w dniach 3-4 września w Warszawie na stadionie WAT. Rozgrywki memoriałowe toczyły się w grach indywidualnych i dwójkowych.  Dwudniowy turniej zgromadził najlepszych ringowców z Polski, Białorusi i Niemiec, rozgrywki prowadzono od najmłodszych kategorii wiekowych,  niektórzy najstarsi uczestnicy którzy rywalizowali na boiskach ringo z Włodzimierzem Strzyżewskim dawno przekroczyli 70 lat, prezentowali świetna formę sportową i zapał do gry.

OFICJALNE WYNIKI

 

Żaczki:

  1. Kamila Dyszak, Nasiadki

  2. Gabriela Piórkowska, Olkowice

  3. Weronika Dubczyk, Olkowice

Żacy:

  1. Daniel Kalinowski, Olkowice

  2. Damian Różyc, Olkowice

  3. Paweł Dubczyk, Olkowice

Młodziczki:

  1. Dominika Wątora, Adamów

  2. Paula Pasterczyk, Jedlicze

  3. Oliwia Bril, Jedlicze

Młodzicy:

  1. Adam Latosiak, Mogielnica

  2. Łukasz Sowiński, Adamów

  3. Filip Barański, Adamów

Kadetki:

  1. Kaja Medwecka, Legnica

  2. Monika Kalinowska, Adamów

  3. Karolina Siernicka, Nasiadki

Kadeci:

  1. Piotr Błach, Mogielnica

  2. Mateusz Kowalczyk, Warszawa

  3. Piotr Pawlak, Bartoszyce

Juniorki:

  1. Paulina Wangryn, Mogielnica

  2. Sylwia Kontroniewicz, Legnica

  3. Paulina Latosiak, Mogielnica

Juniorzy:

  1. Albert Wrona, Białobrzegi

  2. Wiaczesław Czuduk, Białoruś

  3. Jakub Brzeski, Lelis.

Klasa otwarta kobiet:

  1. Paula Sojka, Legnica

  2. Michalina Kunecka, Legnica

  3. Kaja Dukaczewska, Warszawa

Klasa otwarta mężczyzn:

  1. Andrzej Teklak, Mogielnica

  2. Michał Suszczyński, Warszawa

  3. Krzysztof Szajek, Legnica

Amazonki:

  1. Alicja Godlewska, Warszawa

  2. Agnieszka Maj, Bartoszyce

  3. Helena Bobryk, Warszawa.

Old-boys:

  1. Marek Gil, Bartoszyce

  2. Andrzej Bobryk, Warszawa

  3. Mariusz Wangryn, Mogielnica

Seniorki:

  1. Katarzyna Medwecka, Legnica

  2. Wanda Michalak, Wrocław

  3. Sylwia Smilgin-Kamińska, Nasiadki.

Weterani I:

  1. Ryszard Flejszar, Legnica

  2. Jan Ziółko, Kraków

  3. Janusz Stolarkiewicz, Bartoszyce

Weterani II:

  1. Józef L. Krakowiak, Warszawa

  2. Antoni Stasch, Warszawa

  3. Jan Steć, Słupsk

Dwójki kobiet:

  1. Adriana Paszko, Patrycja Mikutaniec –Bartoszyce/ Warszawa

  2. Paula Sojka, Michalina Kunecka – Legnica

  3. Paulina Wangryn Sylwia Kontroniewicz – Mogielnica/Legnica

Dwójki mężczyzn:

  1. Andrzej Teklak, Michał Cygal – Mogielnica/Kraków

  2. Michał Suszczyński – Warszawa, Dominik Trawczyński – Mogielnica

  3. Krzysztof Szajek – Legnica, Grzegorz Majerski – Legnica/Kraków

Dwójki mieszane do lat 10:

  1. Weronika Dubczyk, Damian Kalinowski – Olkowice

  2. Jankowska Aleksandra, Jachna Mateusz – Bartoszyce

  3. Kamila Duszak, Przemyslaw Piersa – Nasiadki

Dwójki mieszane do lat 13:

  1. Dominik Wątora, Łukasz Sowiński – Adamów

  2. Iza Kowalczyk – Łęg Starościński, Kacper Brzeski – Lelis

  3. Wioletta Wrona, Patryk Sułkowski – Adamów

Dwójki mieszane do lat 16:

  1. Karolina Siernicka – Nasiadki, Piotr Błach – Mogielnica,

  2. Karolina Złotucha, Piotr Pawlak – Bartoszyce

  3. Monika Kalinowska – Adamów, Mateusz Paluch – Warszawa

Dwójki mieszane powyżej lat 16:

  1. Ada Trawczyńska – Mogielnica, Krzysztof Szajek – Legnica

  2. Adriana Paszko – Bartoszyce, Daniel Mikutaniec – Legnica

  3. Kaja Dukaczewska, Michał Suszczyński – Warszawa