Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo - Otwarte Mistrzostwa Mazowsza

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wydarzenia w roku 2011

W dniu 1 lipca na stadionie KS „Spójnia” w Warszawie rozegrano Ogólnopolski Turniej w Ringo  -  Otwarte Mistrzostwa Mazowsza. Zawody rozgrywano w kategoriach indywidualnych i dwójkowych.

W kategorii otwartej mężczyzn zwyciężył Andrzej Teklak – UKS Mogielnica, w kategorii otwartej kobiet Michalina Kunecka – LTR, w juniorach zwyciężyli Joanna Kujat – UKS Mogielnica i Mateusz Kowalczyk - WTR

Klasa otwarta kobiet

  1. Michalina Kunecka, Legnica
  2. Alicja Godlewska, Warszawa
  3. Anna Wangryn, Mogielnica

Klasa otwarta mężczyzn

  1. Andrzej Teklak, Mogielnica
  2. Cezary Godlewski, Warszawa
  3. Mateusz Błach, Mogielnica

Juniorki

  1.  Joanna Kujat, Mogielnica
  2. Paulina Wangryn, Mogielnica
  3. Marlena Orołek, Nasiadki

Juniorzy

  1. Mateusz Kowalczyk, Warszawa
  2. Jakub Brzeski, Lelis
  3. Bartosz Majchrowski, Mogielnica

Kadetki

  1. Anna Grala, Lelis
  2. Martyna Zdrojek, Warszawa
  3. Monika Kalinowska, Adamów

Kadeci

  1. Piotr Błach, Mogielnica
  2. Piotr Pawlak, Bartoszyce
  3. Patryk Janicki, Mogielnica

Młodziczki

  1. Dominika Wątora, Olkowice
  2. Lidia Kamińska, Nasiadki
  3. Izabella Kowalczyk, Łęg Starościński

Młodzicy

  1. Filip Barański, Olkowice
  2. Patryk Sułkowski, Olkowice
  3. Adam Latosiak, Mogielnica

Żaczki

  1. Karolina Nobis, Olkowice
  2. Kamila Duszak, Nasiadki
  3. Ola Jankowska, Olkowice

Żacy

  1. Mateusz Juchna, Nasiadki
  2. Damian Różyc, Olkowice
  3. Daniel Kalinowski, Olkowice

Dwójki szkolne dziewcząt do lat 13

  1. Klaudia Orołek - Nasiadki, Dominika Wątora, Olkowice
  2. Lidia Kamińska, Łęg Starościński, Izabella Kowalczyk, Łęg Starościński
  3. Kamila Duszak, Nasiadki, Natalia Nadolna, Łęg Starościński

Dwójki szkolne chłopców do lat 13

  1. Patryk Sułkowski, Olkowice, Filip Barański, Olkowice
  2. Kacper Urbańczyk, Bartoszyce, Łukasz Sowiński, Olkowice
  3. Adam Latosiak, Mogielnica, Adam Dąbkowski, Bartoszyce

Dwójki szkolne dziewcząt do lat 16

  1. Małgorzata Żebrowska, Lelis, Anna Grala, Lelis
  2. Monika Kalinowska, Adamów, Dagmara Kula, Warszawa
  3. Karolina Sternicka, Nasiadki, Karolina Złotoucha, Bartoszyce

Dwójki szkolne chłopców do lat 16

  1. Piotr Pawlak, Bartoszyce, Patryk Brzeski, Łęg Starościński
  2. Piotr Przyborowski, Warszawa, Mateusz Kowalczyk, Warszawa
  3. Piotr Błach, Mogielnica, Patryk Janicki, Mogielnica