49. Otwarte Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Aktualności

Po raz kolejny miłośnicy ringo zjechali do Warszawy aby 26 maja rozegrać 49. Otwarte Mistrzostwa Polski w Ringo, zawody rozgrywano na gościnnym stadionie GKS Świt. Pogoda oraz humory dopisywały ringowcom. Rywalizacja toczyła się w 15 indywidualnych kategoriach wiekowych oraz sześciu kategoriach dwójkowych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe statuetki, medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe, ponadto uhonorowano najstarszego i najmłodszego zawodnika mistrzostw.

 

Więcej zdjęć na - https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ringo.poland&set=a.4056772864376671


Oficjalne wyniki 49. Otwartych Mistrzostw Polski w Ringo

Warszawa, 26 czerwca 2021 r.

 

Wyniki finałów 

Kategoria żaczka

1

Turkiewicz Maria

DKS Ringo Wisznia Mała

2

Fatek Natalia

UKS Goszczyn

3

Nojda Martyna,

KS Victoria Miłki

4

Wrona Antonina

MUKS Podkarpacie Jedlicze

5

Bobrowska Malwina

MUKS Podkarpacie Jedlicze

6

Mieńkowska Amelia

UKS Goszczyn

 

Kategoria żak

1

Teklak Anatol

UKS Mogielnica

2

Pucek Szymon

UKS Goszczyn

3

Kobak Dorian

MUKS Podkarpacie Jedlicze

4

Leniek Krzysztof

MUKS Podkarpacie Jedlicze

5

Biliniak Jarosław

UKS Goszczyn

6

Biliniak Michał

UKS Goszczyn

 

Kategoria młodziczka

1

Osińska Iga

UKS Goszczyn

2

Gromek Kornelia

KTR Jantar

3

Kobak Oliwia

MUKS Podkarpacie Jedlicze

4

Zawadzka Maja

UKS Goszczyn

5

Nasiadka Paula

KTR Jantar

6

Orman Maja

DKS Ringo Wisznia Mała

 

Kategoria młodzik

1

Godlewski Stanisław

WTR

2

Grycyk Sylwester

DKS Ringo Wisznia Mała

3

Wewiórski Bartosz

MUKS Podkarpacie Jedlicze

4

Grabarczyk Marek

UKS Goszczyn

5

Molczyk Karol

DKS Ringo Wisznia Mała

6

Fatek Adam

UKS Goszczyn

 

Kategoria kadetka

1

Szporko Anna

KS Victoria Miłki

2

Grzegorzewska Julia

UKS Goszczyn

3

Metelska Wiktoria

UKS Goszczyn

4

Zawadzka Julia

UKS Goszczyn

5

Krzysztyniak Maja

MUKS Podkarpacie Jedlicze

6

Marzewska Teresa

KTR Jantar

 

Kategoria kadet

1

Wojnar Adrian

MUKS Podkarpacie Jedlicze

2

Jarosz Jakub

UKS Goszczyn

3

Kruczek Matteo

MUKS Podkarpacie Jedlicze

4

Pawelczyk Wiktor

KTR Jantar

5

Bil Bartosz

MUKS Podkarpacie Jedlicze

6

Połowczuk Aleksander

DAR Kryniczno

 

Kategoria juniorka

1

Dziemianowicz Gabryiela

KS Victoria Miłki

2

Wewiórska Aleksandra

MUKS Podkarpacie Jedlicze

3

Dobosz Karolina

MUKS Podkarpacie Jedlicze

4

Rydzewska Martyna

KS Victoria Miłki

5

Gromek Amelia

KTR Jantar

 

Kategoria junior

1

Duszak Przemysław

KTR Jantar

2

Cieślak Bartłomiej

WTR

3

Polak Grzegorz

PKS Jadwiga Kraków

4

Osiecki Mateusz

WTR

5

Krawczyk Wojciech

WTR

6

Orzoł Damian

KTR Jantar

 

Kategoria otwarta mężczyzn

1

Godlewski Cezary

WTR

2

Trawczyński Dominik

UKS Mogielnica

3

Komorowski Hubert

UKS Goszczyn

4

Urbańczyk Kacper

KS Victoria Miłki

5

Leszczyński Michał

WTR

6

Mruk Dawid

UKS Goszczyn

 

Kategoria otwarta kobiet

1

Gałązka Paulina

Wyszków

2

Gabryszewska Hanna

WTR

3

Rewers Magdalena

PKS Jadwiga Kraków

4

Wangryn Monika

UKS Mogielnica

 

Kategoria oldboy

1

Teklak Andrzej

UKS Mogielnica

2

Gil Marek

KS Victoria Miłki

3

Krawczyk Andrzej

WTR

 

Kategoria seniorki

1

Godlewska Alicja

WTR

2

Michalak Wanda

Legnica

3

Lawrens Jolanta

DKS Ringo Wisznia Mała

4

Łakomska Renata

DAR Kryniczno

 

Kategoria weteran I

1

Wangryn Mariusz

UKS Goszczyn

3

Dukaczewski Mirosław

Manchester

4

Warecki Marek

WTR

 

Kategoria weteran II

1

Flejszar Ryszard

Legnica

2

Osak Andrzej

Słupsk

3

Krakowiak Józef

WTR

4

Kolanowski Władysław

Legnica

5

Stasch Antoni

Niemcy

 

Kategoria dwójki dziewczęta do lat 13

1

Gromek Kornelia, Nasiadka Paula

KTR Jantar

2

Zawadzka Maja, Osińska Iga

UKS Goszczyn

3

Jenczyk Barbara, Rat Martyna

KS Viktoria Miłki

4

Orman Maja, Bogaczewicz Emilia

DKS Ringo Wisznia Mała

5

 Kobak Oliwia, Biedroń Otylia

MUKS Podkarpacie Jedlicze

6

Masiuk Aleksandra, Nojda Martyna

KS Viktoria Miłki

 

Kategoria dwójki chłopców do lat 13

1

 Molczyk Karol, Magryta Antoni

DKS Ringo Wisznia Mała

2

Godlewski Stanisław, Włodarczyk Antoni

WTR

3

Dziemianowicz Miłosz, Rat Jakub

KS Viktoria Miłki

4

Pucek Szymon, Metelski Krystian

UKS Goszczyn

 

Kategoria dwójki dziewczęta do lat 15

1

Grzegorzewska Julia, Metelska Wiktoria

UKS Goszczyn

2

Zawadzka Julia, Pochylska Sylwia

UKS Goszczyn

3

Laskowska Julia, Marzewska Teresa

KTR Jantar

4

Zielińska Lena, Osińska Alicja

UKS Goszczyn

5

Mróz Nikola, Krzysztyniak Maja

MUKS Podkarpacie Jedlicze

 

Kategoria dwójki chłopców do lat 15

1

Wojnar Adrian, Kruczek Matteo

MUKS Podkarpacie Jedlicze

2

Pawelczyk Wiktor, Laskowski Łukasz

KTR Jantar

3

Jarosz Jakub, Dąbrowski Patryk

UKS Goszczyn

4

Orman Mateusz, Grycyk Sylwester

DKS Ringo Wisznia Mała

5

Bil Bartosz, Buczyński Dominik

MUKS Podkarpacie Jedlicze

 

Kategoria dwójki kobiet

1

Trawczyńska Ada, Gabryszewska Hanna

UKS Mogielnica, WTR

2

Wangryn Monika, Gałązka Paulina

UKS Mogielnica / Wyszków

3

Rydzewska Martyna, Szporko Anna

KS Victoria Miłki

4

Szporko Anna, Rydzewska Martyna

KS Victoria Miłki

5

Wewiórska Aleksandra, Dobosz Karolina

MUKS Podkarpacie Jedlicze

6

Rewers Magdalena, Dziemianowicz Gabriela

PKS Jadwiga Kraków, KS Viktoria Miłki

 

Kategoria dwójki mężczyzn

1

Trawczyński Dominik, Godlewski Cezary

UKS Mogielnica, WTR

2

Teklak Andrzej, Urbańczyk Kacper

UKS Mogielnica, KS Victoria Miłki

3

Komorowski Hubert, Mruk Dawid

UKS Goszczyn

4

Polak Grzegorz, Krawczyk Wojciech

PKS Jadwiga Kraków, WTR

 

Najstarszy zawodnik - Antoni Stasch

Najmłodszy zawodnik - Dorian Kobak

 

Mistrzostwa dofinansowane z środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

oraz ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego