Grand Prix w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Aktualności

Grand Prix w Ringo rozegrano 12 czerwca 2021 r. na obiektach sportowych przy PSP w Goszczynie. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, do rywalizacji przystąpiło ponad 120 ringowców z czołowych klubów z całej Polski. Zawody rozgrywano w ośmiu kategoriach indywidualnych i pięciu kategoriach dwójkowych. W opinii uczestników Grand Prix był bardzo udanym turniejem, towarzyszyły mu duże emocje, wysoki poziom sportowy, niezapomniana atmosfera i zacięta rywalizacja.

Zawodnicy, którzy stanęli na podium otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięscy statuetki, finałowa szóstka dyplomy i pamiątkowe koszulki

Turniej zostały przeprowadzone bardzo sprawnie, dzięki profesjonalnemu przygotowaniu przez członków PTR i UKS Goszczyn, dzięki temu dzieci i młodzież mogła aktywnie i ciekawie spędzić weekend oraz promować ringo – polski sport dla każdego.

Organizatorem zawodów było Polskie Towarzystwo Ringo, UKS Goszczyn i PSP w Goszczynie. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla wolontariuszy, którzy zabezpieczyli obsługę sędziowską, techniczną i medialną zawodów.

Turniej finansowo wsparli: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu i Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/media/set?vanity=ringo.poland&set=a.4020220574698567

Oficjalne wyniki Grand Prix w Ringo

Goszczyn, 12 czerwca 2021 r.

 Kategoria żaczka

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

Klasyfikacja końcowa

1

Turkiewicz Maria

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

1

2

Nojda-Świerpel Martyna

KS Viktoria Miłki

2

3

Kościelniak Klara

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

3

5

Fatek Natalia

UKS Goszczyn

4

6

Mieńkowska Amelia

UKS Goszczyn

5

7

Białkowska Zofia

UKS Goszczyn

6

8

Pietrusińska Lena

UKS Goszczyn

7\8

9

Sobkowicz Marika

UKS Goszczyn

7\8

10

Wiska Wiktoria

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

7\8

11

Michałowska Pola

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

10\14

12

Bedyńska Wiktoria

UKS Goszczyn

10\14

13

Cieślak Lena

UKS Goszczyn

10\14

14

Komorowska Marianna

UKS Goszczyn

10\14

 

Kategoria żak

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

Klasyfikacja końcowa

1

Kusztelak Witold

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

1

2

Kornafel Piotr

UKS Błękitni Olkowice

2

3

Pucek Szymon

UKS Goszczyn

3

4

Kociszewski Maciej

UKS Goszczyn

4

5

Biliniak Michał

UKS Goszczyn

5

6

Lewandowski Kacper

UKS Błękitni Olkowice

6

7

Biliniak Michał

UKS Goszczyn

7\9

9

Kulawiak Dominik

UKS Goszczyn

7\9

10

Jarosz Krzysztof

UKS Błękitni Olkowice

7\9

11

Dupczyk Kacper

UKS Goszczyn

10\13

12

Wiski Kacper

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

10\13

13

Bacławski Bartosz

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

10\13

14

Michał Białkowski

UKS Goszczyn

14\17

15

Metelski Krystian

UKS Goszczyn

14\17

16

Kiliański Michał

UKS Błękitni Olkowice

14\17

17

Jankowski Florian

KS Viktoria Miłki

14\17

 

Kategoria młodziczka

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

Klasyfikacja końcowa

1

Osińska Iga

UKS Goszczyn

1

2

Zawadzka Maja

UKS Goszczyn

2

3

Jenczyk Barbara

KS Viktoria Miłki

3

4

Bogaczewicz Emilia

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

4

5

Nasiadka Paula

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

5

6

Śniatecka Vanessa

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

6

7

Zaborowska Daria

UKS Błękitni Olkowice

7\12

8

Gromek Kornelia

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

7\12

9

Laskowska Julia

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

7\12

10

Korczewska Maja

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

7\12

11

Orman Maja

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

7\12

12

Masiuk Aleksandra

KS Viktoria Miłki

7\12

13

Połowczuk Aleksandra

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

13\18

14

Gontarz Nikola

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

13\18

15

Parzych Dominika

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

13\18

16

Cieślak Anastazja

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

13\18

17

Milena Grześkowicz

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

13\18

18

Mazurkiewicz Sara

KS Viktoria Miłki

13\18

19

Jasińska Maja 

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

19\25

20

Majewska Julia

UKS Błękitni Olkowice

19\25

21

Trzaska Amelia

UKS Błękitni Olkowice

19\25

22

Jackowska Julia

UKS Błękitni Olkowice

19\25

23

Zaleska Rozalia

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

19\25

24

Szewczyk Patrycja

KS Miłki

19\25

25

Rusek Iga

KS Miłki

19\25

 

Kategoria młodzik

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

Klasyfikacja końcowa

1

Grycyk Sylwester

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

1

2

Molczyk Karol

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

2

3

Godlewski Stanisław

Warszawskie Towarzystwo Ringo

3

4

Dziemianowicz Miłosz

KS Viktoria Miłki

4

5

Wątora Damian

UKS "Błękitni" Olkowice

5

6

Kubasik Fabian. 

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

6

7

Król Jakub 

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

7\12

8

Cichoń Fabian

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

7\12

9

Grabarczyk Marek

UKS Goszczyn

7\12

10

Majewski Michał

UKS "Błękitni" Olkowice

7\12

11

Jarosz Marcel

UKS "Błękitni" Olkowice

7\12

12

Fatek Adam

UKS Goszczyn

7\12

13

Chromczak Borys

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

13\25

14

Bogacz Tomasz 

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

13\25

15

Cichoń Fabian 

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

13\25

16

Wichliński Mateusz 

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

13\25

17

Rumiński Michał

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

13\25

18

Gruszecki Kuba  

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

13\25

19

Gabryś Wiktor 

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

13\25

20

Włodarczyk Antoni

Warszawskie Towarzystwo Ringo

13\25

21

Gawroński Szymon

UKS "Błękitni" Olkowice

13\25

22

Parzych Kacper

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

13\25

23

Mrozek Błażej

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

13\25

24

Mażewski Bartosz

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

13\25

25

Magryta Antek

Dolnośląski Klub Sportowy Ringo

13\25

 

Kategoria kadetka

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

Klasyfikacja końcowa

1

Szporko Anna

KS Viktoria Miłki

1

2

Grzegorzewska Julia

UKS Goszczyn

2

3

Zaborowska Lena

UKS Błękitni Olkowice

3

4

Metelska Wiktoria

UKS Goszczyn

4

5

Ślusarczyk Weronika

UKS Błękitni Olkowice

5

6

Dudek Wiktoria

UKS Błękitni Olkowice

6

7

Zawadzka Julia

UKS Goszczyn

7\12

8

Siedlecka Marta

UKS Błękitni Olkowice

7\12

9

Sieradzan Wiktoria

UKS Błękitni Olkowice

7\12

10

Ruszczyk Amelia

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

7\12

11

Zyśk Paulina

UKS Pisz

7\12

12

Kasprzyk Zuzanna

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

7\12

13

Buczek Karolina

Dolnośląską Akademia Ringo

13\18

14

Osińska Alicja

UKS Goszczyn

13\18

15

Marzewska Teresa

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

13\18

16

Wawryniuk Wiktoria

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

13\18

17

Mateusz Orman

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

13\18

18

Wachowska Paulina

UKS Pisz

13\18

 

Kategoria kadet

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

Klasyfikacja końcowa

1

Jarosz Jakub

UKS Goszczyn

1

2

Pawelczyk Wiktor

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

2

3

Dąbrowski Patryk

UKS Goszczyn

3

4

Tudaj Michał  

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

4

5

Laskowski Łukasz

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

5

6

Rumiński Szymon 

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

6

7

Połowczuk Aleksander 

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

7\8

8

Orman Mateusz

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

7\8

9

Dziegiński Jacek 

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

9\11

10

Prokopowicz Dawid

UKS Błękitni Olkowice

9\11

11

Sobociński Miłosz

UKS Błękitni Olkowice

9\11

 

Kategoria juniorka/otwarta kobiet

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

Klasyfikacja końcowa

1

Kłopotowska Agnieszka

Warszawskie Towarzystwo Ringo

1

2

Rydzewska Martyna

KS Wiktoria Miłki

2

3

Sendek Amelia

UKS Goszczyn

3

4

Kot Martyna

UKS Goszczyn

4

5

Dziemianowicz Gabriela

KS Wiktoria Miłki

4

6

Kwiecień  Maja

Dolnośląską Akademia Ringo „Dar”

6

 

Kategoria junior/otwarta mężczyzn

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

Klasyfikacja końcowa

1

Trawczyński Dominik

UKS Mogielnica

1

2

Godlewski Cezary

Warszawskie Towarzystwo Ringo

2

3

Komorowski Hubert

UKS Goszczyn

3

4

Pawlak Piotr

WMTR Bartoszyce

4

5

Mikutaniec Sebastian

Warszawskie Towarzystwo Ringo

5

6

Duszak Przemysław

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

6

 

Kategoria dwójki dziewcząt do lat 13

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

Klasyfikacja końcowa

1

Gromek Kornelia,

Nasiadka Paula

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

1

2

Bogaczewicz Emilia,

Śniadecka Vanessa

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

2

3

Zawadzka Maja,

Osińska Iga

UKS Goszczyn

3

4

Zaborowska Daria,

Jackowska Julia

UKS Błękitni Olkowice

4

5

Korczewska Maja,

Zaleska Rozalia

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

5

6

Masiuk Aleksandra,

Nojda Martyna

KS Viktoria Miłki

6

7

Cieślak Anastazja,

Orman Maja

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

7\12

8

Grześkowicz Milena,

Turkiewicz Maria

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

7\12

9

Połowczyk Aleksandra,

Jasińska Maja

Dolnośląską Akademia Ringo

7\12

10

Szewczyk Patrycja,

Mazurkiewicz Sara

KS Viktoria Miłki

7\12

11

Trzaska Amelia,

Majewska Julia

UKS Błękitni Olkowice

7\12

12

Gontarz Nikola,

Parzych Dominika

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

7\12

 

Kategoria dwójki chłopców do lat 13

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

Klasyfikacja końcowa

1

Grabarczyk Marek,

Fatek Adam

UKS Goszczyn

1

2

Molczyk Karol,

Dziemianowicz Miłosz

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

2

3

Godlewski Stanisław,

Włodarczyk Antoni

Warszawskie Towarzystwo Ringo

3

4

Jarosz Marcel,

Wątora Damian

UKS Błękitni Olkowice

4

5

Gruszecki Jakub,

Wilchiński Mateusz

Dolnośląska Akademia Ringo

5

6

Chromczak Borys,

Król Jakub

Dolnośląska Akademia Ringo

6

7

Rumiński Michał,

Gabryś Wiktor

Dolnośląską Akademia Ringo

7\12

8

Gawroński Szymon,

 Majewski Michał

UKS Błękitni Olkowice

7\12

9

Bogacz Tomasz,

Kubasik Fabian

Dolnośląską Akademia Ringo

7\12

10

Parzych Kacper,

Mrozek Błażej

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

7\12

 

Kategoria dwójki dziewcząt do lat 15

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

Klasyfikacja końcowa

1

Szporko Anna,

Jenczyk Barbara

KS Miłki

1

2

Grzegorzewska Julia,

Metelska Wiktoria

UKS Goszczyn

2

3

Kasprzyk Zuzanna,

Wawryniuk Wiktoria

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

3

4

Siedlecka Marta,

Dudek Wiktoria

UKS Błękitni Olkowice

4

5

Zawadzka Julia,

Osińska Alicja

UKS Goszczyn

5\7

6

Zaborowska Lena,

Ślusarczyk Weronika

UKS Błękitni Olkowice

5\7

7

Marzewska Teresa,

 Laskowska Julia

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

5\7

 

Kategoria dwójki chłopców do lat 15

 

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

Klasyfikacja końcowa

1

Pawelczyk Wiktor,

Laskowski Łukasz

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

1

2

Dąbrowski Patryk,

Jarosz Jakub

UKS Goszczyn

2

3

Grycyk Sylwester,

Orman Mateusz

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

3

4

Sobociński Miłosz,

Prokopowicz Dawid

UKS Błękitni Olkowice

4

5

Rumiński Szymon,

Cichoń Fabian

Dolnośląską Akademia Ringo

5\6

6

Tudaj Michał,

Poławczuk Aleksander

Dolnośląską Akademia Ringo

5\6

 

Kategoria dwójki mieszane – finał

 

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

Klasyfikacja końcowa

1

Trawczyński Dominik,

Kłopotowska Agnieszka

WTR

1

2

Komorowski Hubert,

Kot Martyna

UKS Goszczyn

2

3

Dziemianowicz Gabriela,

Pawlak Piotr

KS Victoria Miłki

3