„Kurpiowski Jantar” znowu gra!

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Aktualności

Stadion Zespołu Szkół w Lelisie po rocznej przerwie przybrał barwy boisk do gry w ringo. Niemal 120 zawodników rywalizowało w sześciu kategoriach indywidualnych i pięciu drużynowych. Po raz pierwszy gościliśmy zawodników ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piszu. Życzymy im, aby pozytywne emocje wynikające z gry w ringo pozostały w nich na długo i dołączyli do zaczarowanego kręgu kółka. Gorąca atmosfera rywalizacji i piekącego słońca, była studzona dzięki włączeniu przez miejscową straż pożarną kurtyny wodnej. Dziękujemy za ten piękny gest Panu Mariuszowi Chorąży. Był to ostatni sprawdzian formy przed Mistrzostwami Polski w ringo.  Organizatorem zawodów był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Nasiadki”, Szkoła Podstawowa w Lelisie i w Nasiadkach, Centrum Kultury Bibliotek i Sportu w Lelisie oraz lokalny LZS. Dziękujemy za obecność Panu Wójtowi Stefanowi Prusik, Pani Dyrektor Justynie Przeradzkiej i przewodniczącemu LZS Panu Darkowi Mrozowi.

Impreza została sfinansowana ze środków z budżetu województwa mazowieckiego.

Gratulujemy  wszystkim zwycięzcom.


 

Więcej zdjęć na - https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ringo.poland&set=a.4039303246123633


Oficjalne wyniki XIV Ogólnopolskiego Turnieju w ringo „Kurpiowski Jantar”

Lelis 19.06.2021

Najlepsza zawodniczka turnieju: KORNELIA GROMEK- KTR JANTAR

Najlepszy zawodnik turnieju: DĄBROWSKI PATRYK – UKS GOSZCZYN

Kategoria: żaczka

  1. Fatek Natalia – UKS Goszczyn
  2. Mieńkowska Amelia – UKS Goszczyn
  3. Nojda Świerpel Martyna – KS Victoria Miłki
  4. Subczyńska Dominika – SP Dąbrówka
  5. Bedyńska Wiktoria – UKS Goszczyn
  6. Białkowska Zofia – UKS Goszczyn

7-8-9.  

Lena Mrozek – LUKS Nasiadki

Wiska Wiktoria – LUKS Nasiadki

Różycka Zuzanna – SP Olszewka

10-11-12.

Karwowska Alicja – KS Victoria Miłki

Dziergowska Maria – SP Olszewka

Żyłkowska Martyna – SP Łęg Starościński

  1. Zawalich Alicja – SP Dąbrówka

Kategoria: żak

  1. Metelski Krystian – UKS Goszczyn
  2. Pucek Szymon – UKS Goszczyn
  3. Biliniak Jarosław – UKS Goszczyn
  4. Białkowski Michał – UKS Goszczyn
  5. Kociszewski Maciej – UKS Goszczyn
  6. Biliniak Michał – UKS Goszczyn

7-8-9-10-11-12.

Szczubełek Michał – SP Łęg Starościński

Chrostowski Mikołaj – SP Dąbrówka

Prusaczyk Bartosz – SP Olszewka

Grala Miłosz – SP Łęg Starościński

Jankowski Florian – KS Victoria Miłki

Bacławski Bartosz – SP Nasiadki

13-14-15-16-17-18.

Karwowski Mikołaj – KS Victoria Miłki

Staśkiewicz Łukasz – SP Łęg Starościński

Podeszwa Paweł – SP Dąbrówka

Choroszewski Ksawery – SP Olszewka

Wiski Kacper – SP Nasiadki

Mrozek Arkadiusz – SP Olszewka

  1. Ziemak Aleksander – SP Olszewka 

Kategoria:  młodziczka

  1. Gromek Kornelia – LUKS Nasiadki
  2. Zawadzka Majka – UKS Goszczyn
  3. Osińska Iga – UKS Goszczyn
  4. Jenczyn Barbara – KS Victoria Miłki
  5. Nasiadka Paula – LUKS Nasiadki
  6. Laskowska Julia – LUKS Nasiadki

7-8-9-10-11-12.

Szewczyk Patrycja – KS Victoria Miłki

Martyna Rat – KS Victoria Miłki

Wołosz Milena – SP Olszewka

Polkowska Patrycja – SP nr 1 Pisz

Osińska Alicja – UKS Goszczyn

Masiuk Aleksandra – KS Victoria Miłki

13-14-15-16-17-18.

Wieremiejczyk Julita – SP Lelis

Pabich Oliwia – SP Lelis

Gontarz Nikola – SP Nasiadki

Rusek Iga – KS Victoria Miłki

Parzych Dominika – SP Nasiadki

Stępień Kalina – SP nr 1 Pisz

19-20-21-22-23-24.

Madrak Paulina – SP Obierwia

Mrozek Weronika – SP Nasiadki

Najda Izabela – SP nr 1 Pisz

Gerwatowska Iga – SP Lelis

Pac Wiktoria – SP Lelis

Wądołkowska Julia – SP Olszewka

25-26-27-28.

Parzych Dominika – SP Dąbrówka

Prusaczyk Julita – SP Lelis

Brzozowska Oliwia – SP Dąbrówka

Waśkiewicz Zuzanna – SP Lelis

Kategoria:młodzik

  1. Grabarczyk Marek – UKS Goszczyn
  2. Fatek Adam – UKS Goszczyn
  3. Dziemianowicz Miłosz – KS Victoria Miłki
  4. Mrozek Błażej – SP Nasiadki
  5. Parzych Kacper – SP Nasiadki
  6. Niechoda Miłosz – SP Łęg Starościński

7-8-9-10-11-12.

Parzych Antonii – SP Dąbrówka

Brzeski Mikołaj – SP Łęg Starościński

Szczubełek Jakub – SP Łęg Starościński

Mróz Kacper – SP Obierwia

Staśkiewicz Wiktor – SP Łęg Starościński

Bubrowiecki Karol – SP Dąbrówka

13-14-15.

Pawłowski Konrad – SP Olszewka

Rumiński Aleksander – SP Łęg Starościński

Parzych Filip – SP Lelis

Kategoria: kadetka

  1. Szporko Anna – KS Victoria Miłki
  2. Metelska Wiktoria – UKS Goszczyn
  3. Kociszewska Marta – UKS Goszczyn
  4. Pochylska Sylwia – UKS Goszczyn
  5. Wieremiejczyk Olga – SP Lelis
  6. Zawadzka Julia – UKS Goszczyn

7-8-9-10-11-12.

Lenda Amelia – SP Lelis

Grzegorzewska Julia – UKS Goszczyn

Prusińska Wiktoria – SP Lelis

Bubrowicka Weronika – SP Dąbrówka

Marcinowska Julia – SP Dąbrówka

Kłok Zuzanna – SP nr 1 Pisz

13-14-15-16-17-18.

Surgiewicz Aleksandra – SP Łęg Starościński

Klisiatys Zuzanna – SP nr 1 Pisz

Zyśk Alicja – SP nr 1 Pisz

Grzybicka Julia – SP Lelis

Marzewska Teresa – SP Nasiadki

Madrak Milena – SP Obierwia

19-20-21-22

Kowalczyk Gabriela – SP Obierwia

Waszkiewicz Julia – SP Obierwia

Wachowska Paulina – SP nr 1 Pisz

Perzan Julia – SP Białobiel

Kategoria: kadet

  1. Dąbrowski Patryk – UKS Goszczyn
  2. Pawelczyk Wiktor – LUKS Nasiadki
  3. Kaczyński Kamil – SP Obierwia
  4. Laskowski Łukasz – LUKS Nasiadki
  5. Parzych Maksymilian – SP Lelis
  6. Grzejka Filip – SP Olszewka

7-8-9.

Mażewski Jakub – SP Lelis

Przybylski Krystian – SP Olszewka

Grzybicki Wiktor – SP Lelis

10-11-12.

Kita Piotr – SP Obierwia

Mrozek Adrian – SP Dąbrówka

Deptuła Mikołaj – SP Dąbrówka

13-14-15.

Mielnicka Damian – SP Łęg Starościński

Murach Kacper – SP Łęg Starościński

Choroszewski Igor – SP Olszewka

Kategoria: trójki mieszane do lat 10

  1. Wiski Kacper, Wiska Wiktoria, Bacławski Bartosz – LUKS Nasiadki
  2. Pucek Szymon, Biliniak Jarosław, Fatek Natalia – UKS Goszczyn
  3. Biliniak Michał, Kociszewski Maciej, Mieńkowska Amelia – UKS Goszczyna
  4. Karwowski Mikołaj, Karwowska Alicja, Nojda Świerpel Martyna - KS Victoria Miłki

5-6.

Białkowski Michał, Białkowska Zofia, Bedyńska Wiktoria – UKS Goszczyn

Subczyńska Dominika, Chrostowski Mikołaj, Zawalich Alicja – SP Dąbrówka

  1. Rumiński Aleksander, Szczubełek Jakub, Żyłowska Martyna – SP Łęg Starościński

Kategoria: dwójki chłopców do lat 13

  1. Grabarczyk Marek, Fatek Adam – UKS Goszczyn
  2. Parzych Kacper, Mrozek Błażej – LUKS Nasiadki
  3. Brzeski Mikołaj, Niechoda Miłosz – SP łęg Starościński
  4. Bubrowiecki Karol, Parzych Antoni – SP Dąbrówka
  5. Mróz Kacper, Parzych Filip – SP Obierwia/SP Lelis

Kategoria: dwójki dziewcząt do lat 13

  1. Zawadzka Maja, Osińska Iga – UKS Goszczyn
  2. Nasiadka Paula, Gromek Kornelia – LUKS Nasiadki
  3. Rat Martyna, Masiuk Aleksandra - KS Victoria Miłki

4-5- 6.

Rusek Iga, Szewczyk Patrycja - KS Victoria Miłki

Najda Izbela, Polkowska Patrycja – SP nr 1 w Piszu

Dominika Parzych, Pabich Oliwia - LUKS Nasiadki/SP Lelis

7-8-9.

Wieremiejczyk Julita, Gontarz Nikola – SP Lelis/LUKS Nasiadki

Prusaczyk Julita, Pac Wiktoria – SP Lelis

Gerwatowska Iga, Waśkiewicz Zuzanna – SP Lelis

  1. Brzozowska Oliwia, Parzych Dominika – SP Dąbrówka

Kategoria: dwójki chłopców do lat 15

  1. Laskowski Łukasz, Pawelczyk Wiktor – LUKS Nasiadki
  2. Dąbrowski Patryk, Dziemianowicz Miłosz – UKS Goszczyn/KS Victoria Miłki
  3. Mażewski Jakub, Parzych Maksymilian – SP Lelis
  4. Kita Patryk, Kaczyński Kamil – SP Obierwia
  5. Mrozek Adrian, Deptuła Mikołaj – SP Dąbrówka

Kategoria: dwójki dziewcząt do lat 15

  1. Kociszewska Marta, Osińska Alicja – UKS Goszczyn
  2. Grzegorzewska Julia, Metelska Wiktoria – UKS Goszczyn
  3. Wachowska Paulina, Klisiatys – SP nr 1 W Piszu

4-5-6.

Prusińska Wiktoria, Lenda Amelia – SP Lelis

Szporko Anna, Jenczyk Barbara - KS Victoria Miłki

Marzewska Teresa, Laskowska Julia – LUKS Nasiadki

7-8-9.

Marcinowska Julia, Bubrowiecka Weronika – SP Dąbrówka

Grzybicka Julia, Wieremiejczyk Olga – SP Lelis

Zawadzka Julia, Pychalska Sylwia – UKS Goszczyn

10-11.

Zyśk Alicja, Kłok Zuzanna – SP nr w Piszu

Madrak Milena, Madrak Paulina – SP Obierwia

Turniej Towarzyszący:

Kategoria: dzieci młodsze

  1. Gwardiak Damian
  2. Grzyb Paweł
  3. Eizemberg Dawid
  4. Grzybowska Anita
  5. Zalewski Marcin
  6. Jabłecka Wiktoria

Kategoria: dzieci starsze

  1. Niedźwiedzki Igor, Łępicka Małgorzata
  2. Pietrzak Kamil
  3. Żubrowski Patryk
  4. Brzozowski Dominik
  5. Gotowski Patryk
  6. Olkowska Wiktoria
  7. Sadowski Damian
  8. Siwek Konrad
  9. Bryk Mateusz
  10. Tokarzewska Milena
  11. Marzewski Patryk
  12. Chodakowski Marek
  13. Sadowski Wojciech
  14. Bacławska Anita
  15. Kośnik Anna

Sędzia główny zawodów: Sylwia Smilgin-Kamińska