Oficjalne wyniki
XXXVII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ringo
Pułtusk, 20-21 czerwca 2009 r.
Kategoria żaczki
1. Małgorzata Brzezicka - Legnickie Towarzystwo Ringo
2. Klaudia Orzołek – LUKS Nasiadki
3. Angelika Kalinowska - UKS „Błękitni” Olkowice
Kategoria żacy
1. Wiktor Puławski – LUKS Nasiadki
2. Sebastian Barański - UKS „Błękitni” Olkowice
3. Sebastian Ciupa – UKS „Dedal” Urzejowice
Kategoria młodziczki
1. Kaja Medwecka - Legnickie Towarzystwo Ringo
2 . Marlena Wątora - UKS „Błękitni” Olkowice
3 . Urszula Sarniak - UKS „Błękitni” Olkowice
Kategoria młodzicy
1 . Mateusz Czunkiewicz – W-MTR w Bartoszycach
2 . Konrad Gontarz – LUKS Nasiadki
3 . Michał Zalewski – W-MTR w Bartoszycach
Kategoria kadetki
1. Aneta Sarniak – UKS Adamów
2. Sylwia Kontroniewicz - Legnickie Towarzystwo Ringo
3. Paulina Latosiak - UKS w Mogielnicy
Kategoria kadeci
1. Jakub Krawczyk - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
2. Dawid Bril - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
3. Albert Wrona – UKS Adamów
Kategoria juniorki
1. Paula Sojka - Legnickie Towarzystwo Ringo
2. Ada Trawczyńska - UKS w Mogielnicy
3. Ilona Nawrot - UKS „Dwójka” Płońsk
Kategoria juniorzy
1. Mateusz Pawłowski - UKS w Mogielnicy
2. Tomasz Bożyk - UKS w Mogielnicy
3. Paweł Brzemiński - UKS w Mogielnicy
Kategoria otwarta kobiet
1. Michalina Kunecka - Legnickie Towarzystwo Ringo
2. Patrycja Mikutaniec - Warszawskie Towarzystwo Ringo
3. Paulina Staszewska - Warszawskie Towarzystwo Ringo
Kategoria otwarta mężczyzn
1. Andrzej Teklak - UKS w Mogielnicy
2. Cezary Godlewski - Warszawskie Towarzystwo Ringo
3. Krzysztof Szajek - Legnickie Towarzystwo Ringo
Kategoria old boy
1. Marek Gil – W-MTR w Bartoszycach
2. Ivan Kołtun – Białoruś
3. Andrzej Bobryk - Warszawskie Towarzystwo Ringo
Kategoria seniorki
1. Katarzyna Medwecka - Legnickie Towarzystwo Ringo
2. Sylwia Kamińska – LUKS Nasiadki
3. Alena Yurkova - Białoruś
Kategoria seniorzy
1. Jan Jóźwik - Legnickie Towarzystwo Ringo
2. Ryszard Flejszar - Legnickie Towarzystwo Ringo
3. Mariusz Wangryn - UKS w Mogielnicy
Kategoria weterani
1. Andrzej Osak – Słupska Sekcja Ringo
2. Władysław Kolanowski - Legnickie Towarzystwo Ringo
3. Jan Ziółko - Krakowskie Towarzystwo Ringo
Kategoria dwójki szkolne dziewcząt
1. Paulina Latosiak - UKS w Mogielnicy
Joanna Kujat - UKS w Mogielnicy
2. Magdalena Czyżowska - Legnickie Towarzystwo Ringo
Sylwia Kontroniewicz - Legnickie Towarzystwo Ringo
3. Aneta Sarniak – UKS Adamów
Paulina Wangryn - UKS w Mogielnicy
Kategoria dwójki szkolne chłopców
1. Dawid Bril - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
Jakub Krawczyk - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
2. Mateusz Czunkiewicz – W-MTR w Bartoszycach
Piotr Pawlak – W-MTR w Bartoszycach
3. Grzegorz Brzemiński - UKS w Mogielnicy
Jakub Wielgus - UKS w Mogielnicy
Kategoria dwójki kobiet
1. Anna Wangryn - UKS w Mogielnicy
Ada Trawczyńska - UKS w Mogielnicy
2. Michalina Kunecka - Legnickie Towarzystwo Ringo
Magdalena Stankiewicz – W-MTR w Bartoszycach
3. Ilona Nawrot - UKS „Dwójka” Płońsk
Patrycja Mikutaniec - Warszawskie Towarzystwo Ringo
Kategoria dwójki mężczyzn
1. Grzegorz Majerski - Krakowskie Towarzystwo Ringo
Krzysztof Szajek - Legnickie Towarzystwo Ringo
2. Sebastian Mikutaniec - Warszawskie Towarzystwo Ringo
Daniel Mikutaniec - Legnickie Towarzystwo Ringo
3. Michał Cygal - Krakowskie Towarzystwo Ringo
Cezary Godlewski - Warszawskie Towarzystwo Ringo