Polskie Towarzystwo Ringo - 2016

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Pierwsza 10 zawodników

Zawody zaliczone do rankingu:

1. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Mogielnica
2. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Jedlicze
3. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Bartoszyce
4. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Lelis.
5. 44. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Pułtusk
6. XV Międzynarodowy Memoriał Włodzimierza Strzyżewskiego w Ringo - Warszawa.
7. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Goszczyn.
8. Ogólnopolski Turniej w Ringo "Warszawska Syrenka" - Warszawa.
9. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Kraków.

Kategoria młodziczki

1

Kot Martyna

UKS Goszczyn

500

2

Rydzewska Martyna    

Olimpa Miłki

270

3

Gromek Amelia

KTR

260

4

Lejman Marta              

UKS "Olimpa" Miłki

215

5

Pędzich Kinga

KTR

195

6

Pędzich Patrycja

KTR

189

7

Dobosz Karolina

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

150

8

Rąbkowska Emilia

UKS "Błękitni" Olkowice

120

9

Wewiórska Aleksandra

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

107

10

Sendek Amelia

UKS Goszczyn

74

 

Kategoria młodzik

1

Janocha Michał

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

360

2

Trzaska Kacper

UKS Goszczyn

308

3-4

Stępień Bartosz

UKS Goszczyn

280

3-4

Duszak Przemysław

KTR

280

5-6

Antoniuk Mateusz

UKS "Olimpia" Miłki

170

5-6

Maciejowski Karol

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

170

7

Kamiński Sebastian

KTR

132

8

Trzaska Dawid

UKS "Błękitni" Olkowice

88

9

Wiewiór Michał

UKS "Błękitni" Olkowice

79

10

Mróz Kamil

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

78

 

Kategoria kadetki

1

Prusaczyk Roksana

KTR

345

2

Pędzich Izabela

KTR

340

3

Monika Wangryn

UKS Mogielnica

310

4

Gabryszewska Hanna

WTR

210

5

Kamińska Zuzanna

UKS "Olimp" Miłki

165

6

Szymczyk Sandra

KTR

115

7

Chochlewicz Beata

UKS Goszczyn

85

8

Andryka Dominika

UKS Mogielnica

82

9

Tomaszewska Ola

WTR

65

10

Sidor Julia

WTR

60

 

Kategoria kadet

1

Mruk Dawid

UKS Goszczyn

325

2

Szporko Bartłomiej

WTR

204

3-4

Małek Krzysztof

UKS Goszczyn

190

3-4

Sirodzki Adam

WTR

190

5

Komorowski Konrad

UKS Goszczyn

149

6

Leszczyński Michał

WTR

117

7

Isayenka Dzianis

Białoruś

100

8

Klimovich Pavel

Białoruś

80

9

Martyniak Jakub

UKS Mogielnica

60

10

Gęsiak Kacper

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

50

 

Kategoria  junior

1

Wangryn Paweł

UKS Mogielnica

230

2

Błach Piotr

UKS Mogielnica

220

3

Brzeski Patryk

KTR

130

4

Komorowski Hubert

UKS Goszczyn

115

5

Surgiewicz Konrad

KTR

90

6

Bloch Bartek

KTR

80

7

Ziółkowski Patryk

W-MTR

75

8

Grigoryew Eugeny

Białoruś

40

9

Matusiak Mateusz

Słupsk

30

10

Słoniewski Maciej

Słupsk

20

 

Kategoria juniorki

1

Kowalczyk Izabela

KTR

260

2

Leszczyńska Zuzanna

WTR

240

3

Kamińska Melania

KTR

80

4-5

Łubińska Julita

UKS Mogielnica

60

4-5

Capitskaya Svetlana

Białoruś

60

6

Kopeć Karina

KTR

40

7

Tomaszewska Ola

WTR

30

8

Rewers Magdalena

PKS "Jadwiga" Kraków

20

9

Słoniewska Natalia

Słupsk

10

10

Skoniecka Aneta

Słupsk

8

 

Kategoria otwarta mężczyzn

1

Trawczyński Dominik

UKS Mogielnica

210

2

Chuduk Viachaslau

Białoruś

180

3

Chuduk Pavel

Białoruś

140

4

Teklak Andrzej

UKS Mogielnica

90

5-7

Ziółkowski Patryk

W-MTR

70

5-7

Pawlak Piotr

W-MTR

70

5-7

Błach Piotr

UKS Mogielnica

70

8

Mikutaniec Sebastian

WTR

68

9

Yaruta Igor

Białoruś

66

10

Wangryn Mariusz

UKS Goszczyn

50

 

Kategoria otwarta kobiet

1-2

Kunecka Michalina

Legnica

130

1-2

Kowalczyk Izabela

KTR

130

3

Wangryn Anna

UKS Mogielnica

120

4-5

Paszko Adriana

W-MTR Bartoszyce

110

4-5

Tatsiana Dzianisava

Białoruś

110

6

Wangryn Paulina

UKS Mogielnica

104

7-10

Gil Roksana

W-MTR

100

7-10

Nataliya Kutasova

Białoruś

100

7-10

Ina Vilchynskaya

Białoruś

100

7-10

Trawczyńska Ada

UKS Mogielnica

100