Polskie Towarzystwo Ringo - 2014

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Pierwsza 10 zawodników

Zawody zaliczone do rankingu:

1. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Mogielnica, 28.02 – 1.03.2014 r.
2. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Goszczyn, 10.05.2014 r.
3. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Jedlicze, 24.05.2014 r.
4. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Bartoszyce, 07.06.2014 r.
5. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Lelis, 14.06.2014 r.
6. 42. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Warszawa, 28.06.2014 r.
7. XIII Memoriał Włodzimierza Strzyżewskiego - Warszawa, 30.08.2014 r.
8. Ogólnopolski Turniej w Ringo - "Warszawska Syrenka" – Warszawa, 20.09.2014r.
9. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Kraków, 27.09.2014 r.

Kategoria młodziczki
1 Baranowska Łucja UKS Goszczyn 410
2 Duszak Kamila KTR 335
3 Prusaczyk Roksana KTR 284
4 Dupczyk Weronika UKS Błekitni 200
5 Gromek Amelia KTR 195
6 Kot Martyna UKS Goszczyn 128
7 Orzechowska Emilia KTR 85
8 Nobis Karolina KTR 80
9 Kwiatkowska Ada UKS "Błękitni" Olkowice 70
10 Kęsek Gabryiela PKS "Jadwiga" Kraków 56

Kategoria młodzik
1 Wangryn Mateusz UKS Goszczyn 450
2 Jachna Mateusz W-MTR  207
3 Duszak Przemysław KTR 171
4 Henslok Igor PKS "Jadwiga" Kraków 165
5 Brelski Jakub UKS Goszczyn 138
6 Kalinowski Dawid UKS "Błękitni" Olkowice 134
7 Och Dominik MUKS "Podkarpacie Jedlicze" 114
8 Janocha Michał  MUKS "Podkarpacie Jedlicze" 113
9 Pliszka Piotr  KTR 110
10 Stępień Bartłomiej UKS Goszczyn 97

Kategoria kadetki
1 Wangryn Monika UKS Mogielnica 277
2 Pędzich Izabela KTR 270
3 Szymczyk Sandra KTR 261
4 Szarek Emilia W-MTR Bartoszyce 192
5 Gładysz Katarzyna MUKS "Podkarpacie Jedlicze" 180
6 Wątora Dominika UKS Adamów 140
7 Kowalczyk Izabela KTR 117
8 Kopeć Sylwia KTR 109
9 Rzepka Oliwia UKS Goszczyn 101
10 Biskup Jagoda MUKS "Podkarpacie Jedlicze" 100

Kategoria kadet
1 Surgiewicz Konrad KTR 460
2 Komorowski Hubert UKS Goszczyn 315
3 Bloch Bartek KTR 295
4 Urbański Kacper W-MTR Bartoszyce 277
5 Brzeski Kacper KTR 148
6 Puławski Wiktor  KTR 122
7 Martyniak Jakub  UKS Mogielnica 107
8 Rożek Adam UKS Goszczyn 106
9 Piotrowski Paweł UKS Goszczyn 81
10 Stańczyk Mateusz UKS Goszczyn 75

Kategoria junior
1 Brzeski Patryk KTR 304
2 Pawlak Piotr W-MTR Bartoszyce 290
3 Błach Piotr UKS Mogielnica 255
4 Wangryn Paweł UKS Mogielnica 240
5 Kosztowny Dawid WTR 120
6 Paluch Mateusz WTR 91
7 Shchurko Ihar Białoruś 60
8 Iwanicki Michał UKS Kryniczno 36
9 Surgiewicz Konrad KTR 30
10 Varabyou Aliaksei Białoruś 26

Kategoria juniorki
1 Rewers Magdalena PKS Jadwiga Kraków 250
2 Zuzanna Leszczyńska  WTR 230
3 Kot Adrianna UKS Mogielnica 210
4 Grala Anna KTR 120
5 Melania Kamińska KTR 100
6 Siernicka Karolina KTR 80
7 Urbańska Kamila W-MTR Bartoszyce 50
8 Stephenson Agnieszka WTR 50
9 Szymczyk Sandra KTR 30
10 Gabryszewska Hanna WTR 30

Kategoria otarta kobiet
1 Trawczyńska Ada UKS Mogielnica 180
2 Paulina Wangryn UKS Mogielnica 180
3 Anna Wangryn UKS Mogielnica 139
4 Handzel Wioletta PKS "Jadwiga" Kraków 130
5 Kłopotowska Agnieszka WTR 126
6 Paszko Adrianna W-MTR Bartoszyce 110
7 Sojka Paula Wrocław 80
8 Mikutaniec Patrycja WTR 66
9 Konan Maryia Białoruś 60
10 Kutasova Natalia Białoruś 40

Kategoria otwarta mężczyzn
1 Cygal Michał Kraków 230
2 Godlewski Cezary WTR 200
3 Teklak Andrzej UKS Mogielnica 190
4 Trawczyński Dominik UKS Mogielnica 120
5 Majerski Grzegorz PKS „Jadwiga” Kraków 118
6 Chuduk Viachaslau Białoruś 106
7 Chuduk Pavel Białoruś 106
8 Pawlak Piotr W-MTR  75
9 Szajek Krzysztof LTR 70
10 Mikutaniec Daniel LTR 70