Polskie Towarzystwo Ringo - 2012

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Pierwsza "10"

 Kategoria otwarta mężczyzn 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub

Liczba pkt.

1

Cezary Godlewski

WTR Warszawa

230

2

Krzysztof Szajek

LTR Legnica

175

3

Andrzej Teklak

UKS w Mogielnicy

150

4

Michał Suszczyński

WTR Warszawa

142

5

Mateusz Błach

UKS w Mogielnicy

114

6

Piotr Pawlak

W-MTR Bartoszyce

90

7

Pavel Chuduk

Białoruś

90

8

Sebastian Mikutaniec

WTR Warszawa

80

9

Michał Cygal

PKS „Jadwiga” Kraków

71

10

Dominik Trawczyński

UKS w Mogielnicy

70

Kategoria otwarta kobiet

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub

Liczba pkt.

1

Ada Trawczyńska

UKS Mogielnica

320

2

Michalina Kunecka

LTR Legnica

140

3

Gabriela Jednorał

LTR Legnica

100

4

Anna Wangryn

UKS Mogielnica

96

5

Adriana Paszko

W-MTR Bartoszyce

90

6

Magdalena Stankiewicz

W-MTR Bartoszyce

76

7

Patrycja Mikutaniec

WTR Warszawa

76

8

Paula Sojka

LTR Legnica

58

9

Marya Likhtarowicz

Białoruś

50

10

Vilchynskaya Ina

Białoruś

40

 Kategoria junior

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub

Liczba pkt.

1

Piotr Pawlak

W-MTR Bartoszyce

380

2

Jakub Brzeski

LUKS Łęg Starościński

200

3

Patryk Janicki

UKS Mogielnica

200

4

Damian Piersa

LUKS Łęg Starościński

180

5

Bartosz Majchrowski

UKS Mogielnica

100

6

Anton Hnatsuk

Białoruś

50

7

Mateusz Paluch

WTR Warszawa

50

8

Vladzislav Minich

Białoruś

40

9

Pieńkoś Artur

WTR Warszawa

40

10

Mateusz Kowalczyk

Warszawa

40

 Kategoria juniorki

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub

Liczba pkt.

1

Paulina Wangryn

UKS Mogielnica

350

2

Karolina Siernicka

KTR Jantar

310

3

Marlena Orzołek

KTR Jantar

100

4

Kutasova Nataliya

Białoruś

80

5

Honorata Zych

PKS „Jadwiga” Kraków

60

6

Capova Gabriela

Czechy

50

7

Bushkevich Darya

Białoruś

40

 Kategoria kadet

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub

Liczba pkt.

1

Piotr Błach

UKS Mogielnica

500

2

Patryk Brzeski

ULKS Lelis

370

3

Paweł Wangryn

UKS Mogielnica

265

4

Bartek Bloch

ULKS Nasiadki

191

5

Konrad Surgiewicz

ULKS Lelis

179

6

Konrad Wnek

PKS „Jadwiga” Kraków

151

7

Robert Dąbkowski

W-MTR Bartoszyce

64

8

Smarshchok Yauheni

Białoruś

50

9

Smyka Kacper

MUKS Jedlicze

45

10

Jakub Adamski

Warszawa

40

 Kategoria kadetki

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub

Liczba pkt.

1

Karolina Złotucha

W-MTR Bartoszyce

342

2

Anna Grala

ULKS Lelis

300

3

Kamila Urbańska

W-MTR Bartoszyce

270

4

Magdalena Rewers

PKS „Jadwiga” Kraków

170

5

Oliwia Bril

MUKS Jedlicze

160

6

Zdrojek Martyna

WTR Warszawa

158

7

Martyna Szymczuk

KTR Jantar

155

8

Medwecka Kaja

LTR Legnica

110

9

Kabacik Kinga

KTR Jantar

89

10

Monika Kalinowska

UKS Adamów

88

 Kategoria młodzik

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub

Liczba pkt.

1

Wiktor Puławski

KTR Jantar

440

2

Kacper Urbańczyk

W-MTR Bartoszyce

410

3

Gabriel Mocek

PKS „Jadwiga” Kraków

220

4

Kacper Brzeski

KTR Jantar

195

5

Dawid Siernicki

KTR Jantar

190

6

Pitrus Jakub

MUKS Jedlicze

95

7

Gęsiak Kacper

MUKS Jedlicze

75

8

Piotr Kamiński

KTR Jantar

72

 Kategoria młodziczki

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub

Liczba pkt.

1

Izabela Kowalczyk

KTR Jantar

420

2

Klaudia Orzołek

KTR Jantar

360

3

Katarzyna Gładysz

MUKS Jedlicze

250

4

Jagoda Biskup

MUKS Jedlicze

250

5

Monika Wangryn

UKS Mogielnica

141

6

Duszak Kamila

KTR Jantar

109

7

Małgorzata Skrzeczyńska

UKS „Błękitni” Olkowice

71

8

Natalia Nadolna

KTR Jantar

70

9

Krygowska Natalia

MUKS Jedlicze

69

10

Nalewajk Natalia

KTR Jantar

66