Polskie Towarzystwo Ringo - 2011

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

 

(pierwsza 10 na dzień 24 września 2011)

 

Kategoria otwarta mężczyzn

1

Andrzej Teklak

UKS w Mogielnicy

390

2

Cezary Godlewski

WTR Warszawa

226

3

Dominik Trawczyński

UKS Mogielnica

200

4

Michał Suszczyński

WTR Warszawa

185

5

Mateusz Błach

UKS Mogielnica

142

6

Grzegorz Majerski

PKS „Jadwiga” Kraków

141

7

Sebastian Mikutaniec

WTR Warszawa

113

8

Mateusz Pawłowski

UKS Mogielnica

71

9

Pavel Chuduk

Białoruś

70

10

Cygal Michał

PKS „Jadwiga” Kraków

68

Kategoria otwarta kobiet

1

Magdalena Stankiewicz

W-MTR w Bartoszycach

280

2

Michalina Kunecka

Legnickie Towarzystwo Ringo

210

3

Ada Trawczyńska

UKS w Mogielnicy

160

4

Paula Sojka

Legnickie Towarzystwo Ringo

150

5

Anna Wangryn

UKS Mogielnica

106

6

Patrycja Mikutaniec

WTR Warszawa

91

7

Adriana Paszko

W-MTR Bartoszyce

90

8

Alicja Godlewska

WTR Warszawa

70

9

Ina Vilchynskaya

Białoruś

60

10

Kaja Dukaczewska

WTR Warszawa

60

 Kategoria juniorek

1

Paulina Wangryn

UKS Mogielnica

470

2

Marlena Orzołek

LUKS Nasiadki

235

3

Paulina Latosiak

UKS Mogielnica

185

4

Joanna Kujat

UKS Mogielnica

163

5

Sylwia Kontroniewicz

Legnickie Towarzystwo Ringo

160

6

Aneta Sarniak

UKS Białobrzegi

150

7

Agnieszka Marzewska

LUKS Nasiadki

70

8

Katarzyna Połomska

WTR Warszawa

30

9

Karolina Kamińska

LUKS Nasiadki

25

10

Milena Kaczmarek

UKS Białobrzegi

15

Kategoria junior

1

Mateusz Kowalczyk

WTR Warszawa

200

2

Jakub Brzeski

LUKS Tygrys Łęg Starościński

195

3

Albert Wrona

UKS Białobrzegi

175

4

Damian Piersa

LUKS Tygrys Łęg Starościński

160

5

Bartosz Majchrowski

UKS Mogielnica

120

6

Wieszysław Czuduk

Białoruś

80

7

Kamil Garbarczyk

UKS Mogielnica

70

8

Patryk Janicki

UKS Mogielnica

60

9

Tomasz Bożyk

UKS Mogielnica

50

10

Marceli Dupczyk

UKS Białobrzegi

40

 Kategoria kadetki

1

Anna Grala

Lelis

346

2

Monika Kalinowska

UKS Adamów

300

3

Karolina Złotucha

W-MTR Bartoszyce

269

4

Karolina Siernicka

LUKS Nasiadki

225

5

Martyna Zdrojek

WTR Warszawa

158

6

Magdalena Rewers

PKS „Jadwiga” Kraków

148

7

Kaja Medwecka

Legnickie Towarzystwo Ringo

140

8

Dagmara Kula

G 91 Warszawa

130

9

Honorata Zych

PKS „Jadwiga” Kraków

115

10

Kamila Urbańska

W-MTR Bartoszyce

100

Kategoria kadet

1

Piotr Pawlak

W-MTR Bartoszyce

480

2

Piotr Błach

UKS Mogielnica

445

3

Mateusz Kowalczyk

WTR Warszawa

230

4

Paweł Wangryn

UKS Mogielnica

191

5

Augustyn Pietrzak

PKS „Jadwiga” Kraków

134

6

Patryk Brzeski

ULKS Lelis

129

7

Piotr Przyborowski

WTR Warszawa

114

8

Patryk Janicki

UKS Mogielnica

114

9

Michał Cabała

PKS „Jadwiga” Kraków

106

10

Fryderyk Jutrowski

G 91 Warszawa

77

Kategoria młodziczka

1

Klaudia Orzołek

ULKS Nasiadki

350

2

Dominika Wątora

UKS „Błękitni” Olkowice

290

3

Izabela Kowalczyk

LUKS Łęg Starościński

276

4

Lidia Kamińska

ULKS Nasiadki

231

5

Małgorzata Skrzeczyńska

UKS „Błękitni” Olkowice

126

6

Natalia Nadolna

Łęg Starościński

117

7

Oliwia Bril

MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

110

8

Angelika Kalinowska

UKS „Błękitni” Olkowice

105

9

Paula Pasterczyk

MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

92

10

Natalia Dąbkowska

W-MTR Bartoszyce

80

Kategoria młodzik

1

Adam Latosiak

UKS Mogielnica

360

2

Konrad Surgiewicz

ULKS Nasiadki

287

3

Wiktor Puławski

ULKS Nasiadki

286

4

Filip Barański

UKS "Błękitni" Olkowice

260

5

Kacper Urbańczyk

W-MTR Bartoszyce

250

6

Łukasz Sowiński

UKS "Błękitni" Olkowice

159

7

Robert Dąbkowski

W-MTR Bartoszyce

158

8

Kacper Brzeski

ULKS Lelis

152

9

Jemaaoui Omar

PKS „Jadwiga” Kraków

92

10

Patryk Sułkowski

UKS "Błękitni" Olkowice

91