Ringo - Rodzinny Plażowy Turnieju w Ringo - Dąbki, Geovita 4.08

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

4.08.2016r., na plaży w Dąbkach na wysokości ośrodka „Geovita”  odbył się I Nadmorski Rodzinny Turniej Ringo. W turnieju wzięły udział rodzinne zespoły składające się z dwóch osób, osoby dorosłej i dziecka. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach na dwóch boiskach. Do grupy finałowej awansowały po dwa najlepsze zespoły z dwóch grup, zaliczając mecze między zainteresowanymi. W drugiej  części finałowej zespoły rozegrały po dwa mecze w swoich grupach, także systemem „każdy z każdym”. Pogoda tego dnia była dla nas łaskawa. Mimo ciemnych kłębiastych chmur, pozwoliła nam przeprowadzić zawody w całej okazałości. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie, a świadczyły o tym wyniki, które były na bardzo wyrównane.

Turniej zwyciężyła drużyna Błękitne Delfiny (Sebastian i Wiktoria). Jak się okazało, wygrali lepszym bilansem w bezpośrednim pojedynku ( przy równej liczbie zwycięstw) z  Sandomingo ( Rafał i Krzysztof) – srebrny medal. Brązowe medale zdobyli – Bigno, Dingo, Ringo (Hania i Paweł). Tuż za podium uplasowali się Łódź Kocha Sport (Kacper i Olek).

Kolejne miejsca zajęli:

V miejsce – Pluszaki (Rafał i Marcelina)

VI miejsce – Władcy Urwiska ( Robert i Kuba)

VII miejsce – Borówki ( Małgorzata i Zosia)

VIII miejsce – Ringo Star ( Ela, Grześ i Jaś)

Zawody odbyły się dzięki  goszczącym u nas  członkom  Zarządu Polskiego Towarzystwa Ringo: Krystyna Anioł - Strzyżewska – Prezes PTR, Wiceprezes PTR –Mariusz Wangryn i członek  zarządu PTR Andrzej Osak  oraz Antoni Stasch – Wiceprezes  Międzynarodowej Federacji Ringo . Mecze sędziowali: Mariusz Wangryn (sędzia główny), Monika Wangryn, Andrzej Osak, Sebastian Wroński (sekretariat zawodów). Zawodnicy  otrzymali medale, kółka ringo i upominki PTR. Za znakomitą organizację turnieju bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok J

 

Tekst: Sebastian Wroński.

Foto: Elżbieta Cieszanowska, Mariusz Wangryn, Sebastian Wroński, Kacper Płaza.