Ringo - Wydarzenia w roku 2014

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

2014

W dniach 8-9 listopada w Mińsku na Białorusi rozegrano XIII Międzynarodowy Turniej w Ringo, w turnieju obok gospodarzy Białorusinów startowali Polacy, Rosjanie i Niemcy. Nasza młodzieżowa reprezentacja dzielnie się zaprezentowała wygrywając w kategoriach dwójkowych dziewcząt do lat 14 i do lat 18.

Skład naszej reprezentacji: Jagoda Biskup, Oliwia Bril, Katarzyna Gładysz, Monika Wangryn, Alicja Godlewska, Paulina Wangryn, chłopcy – Kacper Gęsiak, Hubert Komorowski, Paweł Wangryn, trenerzy – Piotr Bril, Mariusz Wangryn

Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Ringo odbyły się w Jedliczu w dniu 18 października 2014 r. na hali sportowej GOSiR Jedlicze, po raz pierwszy zawody takiej rangi zawitały do Jedlicza. Mistrzostwa zostały reaktywowane po kilku latach nieobecności w kalendarzu Polskiego Towarzystwa Ringo, rozgrywano je w 4 kategoriach wiekowych, dziewczęta i chłopcy do lat 13 i lat 16. W turnieju rywalizowały kluby: Kurpiowskie Towarzystwo Ringo, Warmińsko - Mazurskie Towarzystwo Ringo – Bartoszyce, Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn Uczniowski Klub Sportowy Mogielnica, Uczniowski Klub Sportowy Żarnowiec oraz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze. Organizatorami Mistrzostw Polski był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu, Polskie Towarzystwo Ringo, współorganizatorami: Gmina Jedlicze, Zespół Szkół Publicznych w Jedliczu.

UKS w Mogielnicy – był organizatorem  Ogólnopolskiego Drużynowego Turnieju w Ringo z udziałem reprezentacji Białoruskiej Federacji w Ringo. W dniu 11 października na kompleksie sportowym im. Jana Pawła II, dwanaście klubów rywalizowało w turnieju drużynowym w sześciu kategoriach wiekowych, piękna słoneczna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji i osiąganiu wysokich wyników sportowych. Turniej był doskonałą okazją do sprawdzenia formy sportowej przed zbliżającymi się drużynowymi mistrzostwami Polski.

W dniu 27 września w Krakowie na stadionie PKS „Jadwiga” rozegrano Ogólnopolski Turniej w Ringo. Ringowcy mogli sprawdzić swoją formę w kategoriach indywidualnych i dwójkowych, odnotowano następujące wyniki:

 

Stowarzyszenie "Nasza szkoła - nasz dom", zaprasza na XVI Integracyjne Mistrzostwa Zabrza w Ringo pod honorowym patronatem Prezydent Zabrza Pani Małgorzaty Mańki - Szulik. Zawody odbędą się 22.10.2014 na zabrzańskiej hali MOSiR, ul. Matejki 6.