W dniu 22 września rozegrana Ogólnopolski Turniej w Ringo „Warszawska Syrenka” na stadionie WAT w Warszawie. W zawodach startowali ringowcy z Mazowsza oraz czołowe kluby z całej Polski.
Zawody dofinansowano ze środków: Ministerstwa Sportu i Turystyki i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.
Wyniki
żaczki
- Siernicka Ola, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Kobus Katarzyna, Zalas
- Rąbkowska Emilia, Olkowice
żacy
- Kwiatkowski Dominik, Olkowice
- Kalinowski Dawid, Olkowice
- Dupczyk Paweł, Olkowice
młodziczki
- Kowalczyk Iza, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Biskup Jagoda, Jedlicze
- Pędzich Iza, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
młodzicy
- Urbańczyk Kacper, Bartoszyce
- Siernicki Dawid, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Puławski Wiktor, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
kadetki
- Urbańska Kamila, Bartoszyce
- Wątora Dominika, Adamów
- Bril Oliwia, Jedlicze
kadeci
- Błach Piotr, Mogielnica
- Bloch Bartłomiej, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Surgiewicz Konrad, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
juniorki
- Siernicka Karolina, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Wangryn Paulina, Mogielnica
juniorzy
- Pawlak Piotr, Bartoszyce
- Kowalczyk Mateusz, Warszawa
- Janicki Patryk, Mogielnica
klasa otwarta kobiet
- Trawczyńska Ada, Mogielnica
- Wangryn Anna, Mogielnica
- Godlewska Alicja, Warszawa
klasa otwarta mężczyzn
- Godlewski Cezary, Warszawa
- Trawczyński Dominik, Mogielnica
- Błach Mateusz, Mogielnica
old boys
- Cieślak Adam, Warszawa
- Gil Marek, Bartoszyce
- Bobryk Andrzej, Warszawa
trójki szkolne do lat 13
- Orzołek Klaudia, Kowalczyk Iza – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo, Urbańczyk Kacper, Bartoszyce
- Siernicki Dawid, Pędzich Iza – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo, Biskup Jagoda, Jedlicze
- Dobrzyniecki Kamil, Król Angelika, Skrzeczyńska Małgorzata – Adamów
dwójki chłopców do lat 16
- Błach Piotr – Mogielnica, Bloch Piotr – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Puławski Wiktor, Brzeski Patryk – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Surgiewicz Konrad – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo, Sułkowski Patryk – Adamów
dwójki mieszane powyżej 16 lat
- Suszczyński Michał – Warszawa, Trawczyńska, Mogielnica
- Godlewski Cezary, Godlewska Alicja – Warszawa
- Trawczyński Dominik, Wangryn Paulina – Mogielnica