Ringo - Witam na nowej stronie!

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Aktualności

Informuję, że rozpoczęto prace nad nową witryna internetową Polskiego Towarzystwa Ringo.  Mam nadzieję, że nowa szata graficzna i funkcjonalność serwisu spodoba się naszym użytkownikom i będą nadal śledzili informacje pojawiające się na jego stronach.

 

Podstawową kwestią, która zmusza nas do dokonania zmian przy stronie internetowej, stanowią problemy związane z obsługą dotychczasowego serwisu. Dzięki dużemu zaangażowaniu jednej osoby strona mogła funkcjonować i prezentować informacje ważne dla naszego sportu. Nie mniej jednak potrzebujemy rozwiązania, które w prosty sposób da możliwość publikowania informacji większej ilości osób, które nie posiadają doświadczeń związanych z prowadzeniem serwisów internetowych. Dzięki  temu informacje na stronie będą mogły pojawiać się szybciej i niezależnie od możliwości czasowych którejkolwiek z osób zajmujących się serwisem.

Zdajemy sobie sprawę z konieczności stałego zwiększania funkcjonalności naszego serwisu. Będziemy starali się na bieżąco wprowadzać nowe rozwiązania, które zwiększą szybkość i komfort docierania do interesujących treści.

Oczywiście muszę poprosić naszych użytkowników o wyrozumiałość związaną z tzw. okresem młodzieńczym naszego serwisu. Pewnie nie wszystko uda nam się od razu zrobić tak dobrze, jak tego byśmy sobie życzyli, ale powoli będziemy dążyli do wyznaczonego wspólnie celu.

Nowy serwis jest tworzony jest w systemie „Joomla” (to uniwersalny system zarządzania treścią [CMS] do tworzenia i obsługi witryn internetowych).

Liczymy na wasze opinie na temat witryny oraz sugestie dotyczące kierunków dalszego jej rozwoju. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zaangażujecie się również w proces tworzenia oficjalnego serwisu PTR.  Wszelkie informacje, uwagi i swoją gotowość do współpracy prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub przez komunikator Skype (kontakt – wangryn). Chętnym osobom zostaną nadane stosowne uprawnienia przez administratora serwisu.

                                                                                                                             ZAPRASZAM – Mariusz Wangryn